reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

hahahahh ale sie usmialam moze jezeli ktoras zarzyje co nieco przed to ma takie wizje ja niesety nie..
 
reklama
przypuszczam, ze autorem tego cytatu jest jakis facet, ktoremu wydaje sie ze wie najlepiej jak kobiety przezywaja orgazmy, bo ja tez niczego nie widze :)
 
Widzimy mężów a to najważniejsze. Wspomnienia nie wiem co mają mieć wspólnego z orgazmem kobiety. Jeśli przeżywam go, to jest najpiękniejsze wspomnienie jakie zapamiętam, bo dostaję go z mężczyzną którego kocham
 
Zaintrygował mnie ten temat...no ale niestety tez nic nie widze, żadnych wizji nie mam. :crazy:Moze i lepiej bo bym sie jeszcze wystraszyła czegoś i by było... po przyjemnych doznaniach
Kurde moze to chodzi o jakieś wróżki albo jasnowidzki, może one coś widzą;-)
 
ja widzę teraz przeważnie marudną buźkę mojego maluszka, bo jak tylko się zbliża orgazm to moja córka od razu to wyczuwa budzi sie i maruzi dość dobitnie sie domagając uwagi:-D wiec w biegu konczymy i w sumie wyrywamy się do Julki, co czasem jest nawet zabawne jak sie przescigamy z gołymi tyłkami kto pierwszy dobiegnie i utuli :-D:-D:-D
 
reklama
Piszą o tym na portalu o2.pl

Mały cytat:



Więcej TUTAJ
Bardzo mnie to zadziwiło, ja nic nie widzę. Raczej zamroczenie i tak jak napisały dziewczyny wcześniej-te wizje mi się kojarzą z odurzeniem po narkotykach ;-)

przypuszczam, ze autorem tego cytatu jest jakis facet, ktoremu wydaje sie ze wie najlepiej jak kobiety przezywaja orgazmy, bo ja tez niczego nie widze :)
:-D:-D:-D Dokładnie, też wyczuwam tutaj męskie wyolbrzymianie wszystkiego ;-)
 
Do góry