reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

reklama
Ja również nie widzę żadnych obrazów, zamykam oczy i myślę jak mi jest przyjemnie;)

Patrząc na odpowiedzi wszystkich dziewczyn od razu wysuwa się wniosek, że to raczej autor tego stwierdzenia ma bujną wyobraźnię na temat orgazmowych wizji narkotycznych
 
bajkowa a może masz rację.. bo ja konkretnych obrazów nigdy przed oczyma nie miałam.. Raczej zamykam oczy i się przytulam do męża :)
 
reklama
mysle że gdyby kobieta zaczęła myśleć i przeżywać jakieś wspominki z przeszłości to raczej nie skupiłaby się na seksie i przyjemności jaką otrzymuje i nie miałaby orgazmu...

a co widzę podczas orgazmu...
to logiczne że zadowolonego męża ..:tak:
 
Do góry