reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

reklama
O kurde, to chyba jestem jedyna. Zawsze zastanawiało mnie właśnie to czy inne kobiety też mają tak jak ja i czy to aby na pewno normalne, bo ja często (nie zawsze) podczas orgazmu widzę albo jakieś pulsujące czarne lub białe plamy albo po prostu jakąś białą przestrzeń, która się czymś wypełnia. Wiem, że to brzmi dziwacznie, ale mój mózg dość często płata mi takie figle :p.
 
no ja tez musze przyznac,ze to co widze,zalezy do miejsca w ktorym jestesmy,a na pewno widze twarz P,zmeczona,ale jakze szczesliwa;)
 
ej volka mam to samo, ciemne plamy przed oczami, jakies kolka, tak jak gdy się zejdzie z karuzeli i jeszcze lekko kręci ci się w glowie!! :)
 
reklama
Do góry