reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

reklama
Ja widzę masę kolorów mieszających się ze sobą, coś jakby ktoś wpuszczał barwniki do czystej wody. Nie wiem dlaczego to widzę, ale jest to tak wyraźny obraz jakbym miała go faktycznie przed oczami albo nawet jakbym nim była...jakkolwiek głupio to brzmi. Tak mam tylko kiedy sex jest naprawdę super.
 
Według mnie artykuł w necie był bardzo przerysowany, takie wizje to się ma ale po środkach odurzających a nie podczas seksu.
Nie wiem jak podczas szczytowania można cokolwiek widzieć czy sobie wyobrażać, mnie się wydaje, że tak się nie da.
I pewnie pisał to facet po kolsultacji z naukowcami facetami, przecież oni wiedzą więcej o kobietach, niż my same 😁
 
A ten artykuł z 02.pl traktujecie na poważnie ? Przecież to czysty szmatławiec, weszłam tam może z 2 razy w życiu bo artykuły mają tak szokujące tytuły, że wchodziłam myśląc że piszą o czymś cholernie ważnym, po czym zamykałam stronę bo po przeczytaniu paru słów od razu wiedziałam że to bubel.

Ja przy orgaźmie odpływam, nic nie widzę, nic nie słyszę, nie odpowiem na żadne pytanie- mam totalny odlot. Gdyby za oknem wybuchła bomba tobym się zorientowała pewnie z parę minut po wszystkim.
 
reklama
reklama
Do góry