reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co wolicie?

Pysia29d

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 081
Wolicie kłaść dziecko o 21 lub po 21 i wstawać o 9 rano czy kłaść o 20 ,wstawać o 6 ale od 20 leżeć do góry pupą i nic nie robić?Wolicie się wyspać czy mieć czas wieczorem?
 
reklama
Wolicie kłaść dziecko o 21 lub po 21 i wstawać o 9 rano czy kłaść o 20 ,wstawać o 6 ale od 20 leżeć do góry pupą i nic nie robić?Wolicie się wyspać czy mieć czas wieczorem?

Pysia, no Ty jak już coś napiszesz to naprawdę :-D:-D:-D

Mam dziecko w wieku Twojego i chodzi spać ok 21 a wstaje o 6 rano więc ani sie nie wysypiam ani nie leżę i nic nie robię
 
moja Nadia dopoki miala popoludniowa drzemke to chodzila spac ok 21 i wstawala 7,po 7. Teraz jak sama zrezaygnowala z popoludniowego spania,to idzie spac juz ok 8 i wlasnie wstaje o 6,ale za nic w swiecie jej nie przytrzymam do 21.bo jak soi godzinke od ok 11 do 12 to do wieczora jest juz senna.
 
Nasza chodzi spac 19-20 a wstaje roznie miedzy 6-8. ja pracuje na wieczornej zmianie, takze nie mam wolnego wieczorem, ale za to wysypiam sie rano, bo maz wstaje do corki. A niedlugo wogole spac nie bede bo bedzie synus :-D
 
Julka chodzi spać o 20 i do 21 już zaśnie, bez względu na to czy ma w dzień drzemkę do 17 czy nie. No i bez różnicy o której zaśnie to i tak wstaje między 6-7 od wielu miesięcy. A mi w to graj, ponieważ jak pracowałam to i tak wstawałam ok 6 żeby zrobić obiad i wyszykować się do pracy, więc miałam dodatkowy czas do spędzania z córcią. Teraz wolałabym pospać, ale organizm się przyzwyczaił więc nie da się dłużej pospać, no i trzeba się do przedszkola szykować.
 
Ostatnia edycja:
u mnie synuś chodzi spać 19:30-20 i teraz wstaje o 7 bo mlodsze wybudza - a ma jeszcze w ciagu dnia drzemkę albo godzinną albo 2-3 godzinną.
 
Wolałabym aby moje dziecko chodziło spać po 21 i spało do 8 rano albo i dłużej.
A jest odwrotnie, wytrzymuje tylko do 19 i od mies. wstajemy o 6;30 zgrozo !!!
 
Justys, moze mu przejdzie ;-) Moja w tamtym roku też miała taki moment- 5 rano o_O o_O pobudka.
Teraz śpi od ok 20.30 do 8.30, mi jest z tym wygodnie bo mam chwilę wieczorem, a wstaję i tak o 5 do pracy, więc mi wsio ryba, do której maluch śpi, ja i tak się nie wysypiam :-D
 
reklama
Justys i tak dobrze masz, moj zasypia 20-21 a wstaje 5.30, malo kiedy uda sie do 6 w tym w nocy wstaje raz a w dzien ma jedna drzemke max 2 godz ale jjuz przywyklam bo od zawsze tak rano wstawal:sorry:
 
Do góry