reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co wolno, czego nie wolno?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja też mam problem z farbowaniem bo już nid mogę na siebie patrzeć :p ale na szczęście mam w rodzinie fryzjera i chodzi tylko i wylacznie o to ze nas ciężarówki może mdlic lub extremalnie przeszkadzac zapach amoniaku, dlatego najlepiej podkreslic u fryza ze jestesmy w ciąży albo wybrać farbę bez amoniaku ;) a maleństwo nie ma z tym nic wspólnego ;)
 
co myslicie o farbowaniu w ciazy i o headline na wlosy? to taka jakby trwala ale delikatniejsza :( mialam ja robiona jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy, w pazdzierniku i chcialam odnowic :( bo wygladam jak strach na wroble z takim sianem na glowie:wściekła/y:
 
kopacz farbować możesz bez problemu.oby farba bez amoniaku. ja farbowałam w pierwszej ciąży, farbuję teraz też. nie wyobrażam sobie nie farbować i chodzić 9 miesięcy z odrostami. na trwałej się nie znam, zapytaj fryzjerkę, o ile jest dobra, na pewno ci powie czy można
 
A kobietki powiedzcie mi chciałam zrobić sobie hybrydy ale kosmetyczka (koleżanka) wiedziała że zaszłam i powiedziała że nie zrobi mi ponieważ to może zaszkodzić dziecku :szok:- to był 1 trymestr.
Teraz jestem pod koniec 6 miesiąca i zrobiłabym te hybrydy żeby je ponosić do połowy lutego (sesja i nie ma kiedy malować) to czy takie naświetlanie UV nie zaszkodzi dziecku ? :)
 
Tu raczej chyba o smród, a nie o naświetlanie chodzi. Skoro kosmetyczka tak powiedziała, to bym nie zrobiła, a poza tym to jest wątek Lipcowy i raczej dziewczyny na Twoim etapie ciąży mogą coś na ten temat wiedzieć..
 
reklama
ja nie ciągnęłam Oli, jakoś udawało mi się wymigać, ale nadają cieplej i właśnie nie wiem, czy uda mi się dalej wymigiwać...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry