reklama

Co wybrać? Espiro Vector Pro czy Espiro Enzo Evo? Miałyście z nimi do czynienia?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez katjakatja, 5 Sierpień 2012.

1. katjakatja

katjakatja Początkująca w BB

Witam! Jestem tu nowa :D
    Mój synek przyjdzie na świat w grudniu. Podobno 27 grudnia :)
    Od początku nastawiłam się na x-landera, ale ich gondola jest mikra, a dzieci rodzone w mojej rodzinie zazwyczaj są duże :D
    Wyczytałam że polska firma espiro ma większe gondole przy czym wizualnie ich wózki są podobne do x-landerów (czaiłam się na model x-move).
    Czy miałyście z nimi styczność dziewczyny? Jak odczucia?
    Jeśli powtarzam wątek to krzyczcie :D

2. katjakatja

katjakatja Początkująca w BB

Juz wiem, że enzo evo odpada, bo nie ma możliwości przełożenia spacerówki tyłem do kierunku jazdy. :no:

3. reklama
  4. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Twój dzidziuś zanim wyrośnie z gondoli nastanie wiosna, spokojnie można przesadzić już do spacerówki, ja bym sobie szczególnie głowy nie zawracała wielkoscią gondoli dla dziecka urodzonego w zimie (moja pierwsza latorośl urodzona wiosną a latem już śmigaliśmy w spacerówce bo nie chciała jeździć w gondoli - miałam buzza a więc wielkosc gondoli porównywalna do x-landera)

5. asik_

asik_ Fanka BB :)

Ja się nie zgodzę. Mam dziecko urodzone w październiku. Jeśli będzie większe to w małych gondolach na samą wiosną trzeba przesadzić dziecko, a niekiedy jest jeszcze chłodno.
    Jeśli nastawiasz się na espiro - szczerze polecam, to ja mam espiro gtx

- ma dużą gondolę, 9,5miesięczne dziecko ważące 9kg i 76cm mieści się do niego :)

Przez duże pompowane koła z możliwością zablokowania bez problemu jeździłam po nieodśnieżonym mieście i lesie.

Ma dużą spacerówkę i co ważne!!! montowaną w dwa kierunki z duża budką - rzadkość!! przydatna w wietrzne dni gdy chcemy uchronić maleństwo sobą i budką.

Przez tą zimę mój synek jeszcze w niej pojeździ, na przyszły rok sprzedam (potrzebuje coś lżejszego i mniejszego do bagażnika), jest naprawdę wytrzymały, nie widać śladów zużycia.

Minusy: duży, ciężki - wręcz baardzo ciężki.

Plusy: Bardzo łatwo zdejmuje się i zakłada poszczególne części (jeden klik), nie ma adapterów o których trzeba pamiętać (wszystkie 3 części są zintegrowane), duże pompowane koła na zimę i w teren, mega duża gondola.

Przestrzegam przed dużą ilością napów (np. przy montowaniu spacerówki) w x-landerze (nie wiem który model) po 3latach użytkowania zaczęły się wyrywać.

6. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Moje starsze dziecko nie chciało jeździć w gondoli odkąd zaczęło podnosić głowę i problem z gondolą miałam z głowy. Zresztą nie uważam, by pół roczne dziecko ucierpiało z powodu przesadzenia go do spacerówki wiosną, wkońcu nie mieszkamy na Syberii. Teraz mam dziecko lipcowe i akurat na zimę przypadnie przesadzenie do spacerówki.

Poleć forum