reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z dalekimi wyjazdami wakacyjnymi?

Dziewczynki, czy wybierajac się na urlop powinnam oprócz karty ciąży i książeczki ubezpieczeniowej zabrać coś jeszcze???
 
reklama
Rybka moim zdaniem to w zupełności wystarczy, choć nie dam sobie głowy obciąć że napewno :) Pozdrowionka ;D
 
Ja zastanawiałam się jeszcze nad wynikami badań ale to chyba zbędne bo w karcie przecież są wpisane ;DCo jeszcze warto zabrać, może na wszelki wypaden nospę, bo kwas foliowy no to oczywiście ;D ;D
 
Z tego co wiem to nie tylko o krosty chodzi. Zbyt dużo słonka (tzn plackiem na plaży) może baaaardzo zaszkodzić dzidzi - krwotok. Ale troszkę słonka nie zaszkodzi. Ja właśnie wróciłam znad morza i trohze opalona to jestem. Ale musze przyznać że nie mogłam leżeć na plaży tak jak zawsze bo mi było po prostu za gorąco no i dostawałam dziwnych krostek na rączkach (pomimo filtru 25)
 
Zgadzam się z tobą mi też sie już tak nie chce leżeć na słoneczku no i rzeczywiście jakieś krosteczki mi wychodzą jak mnie słonko liźnie :D :D
 
Rybka weź sobie numer telefonu do gina.Tak na wszelki wypedk. Ja właśnie wróciłam znad morza i jak bolał brzunio to troszkę mi tego telefonu brakowało - nie żebym miała od razu dzwonić, ale tak dla uspokojenia.
 
reklama
mam pytanko dziewczynki:zanim dowiedziałam sie o ciąży wygrzewałam się na słonku po 8 godzin dziennie, leżenie plackiem..czy to może w jakimś stopniu zaszkodzić mojej dzidzi???
pozdrawiam serdecznie:)
 
Do góry