reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z depresją przedporodową............???

Renee29, i nam wszystkim tego zycze! Byloby super!
Mam nadzieje, ze choc troche z tego mam po swojej mamie ;DAle to sie dopiero okaze! Na pewno wiem jedno-gdy porod sie zacznie a bede w domu sama, to nie bede dzwonic i czekac na karetke(bo oni stwierdza pewnie ze mam czas przy pierwszym dziecku) tylko od razu zejde pod dom, bo pod domem stoja taksowki i nia pojade nia do szpitala! Tak w razie gdyby miala sie powtorzyc historia mojej mamy ;D Poszlabym na piechote bo mam blisko, ale ze skurczami i torba byloby mi troche ciezko, hihihi
 
reklama
No mojej mamie pierwszy poród też poszedł bardzo szybko.Miała rodzić w innym mieście,ale jak trafiła do szpitala w swoim to powiedzieli,że nawet nie ma szans tam dojechać,choc to było tylko 60km.
I faktycznie po niecałej godzinie urodził się mój brat ;D
 
Tak wiec zycze, zeby nam wszystkim porody przebiegly szybko, gladko i bez bolu!! Jak widac jest to mozliwe! A my musimy sobie pomoc nastawiajac sie do tego optymistycznie!!!
 
Nadziulku,ja niestety tez czasami mam takie mysli... Sama wiesz,co czulam widzac nad jeziorem te rodzinki... Ehhhhh,kurcze... Tak sie boje tej depresji... I o mnie tez sie martwi kolezanka... Ale mam nadzieje,ze te obawy mina i wszystko zakonczy sie cacy... Oby... :(

Buzi buzi! :-* :-* :-* :-*
 
Wiem Agutko ale zobaczysz wszystko bedzie cacy. Musimy w to wierzyc nie mamy innego wyjscia.
Buziaczki Rybki :-* :-* :-* :-*
 
Nadusiu,napewno bedzie cacy! Tak jak to sobie mowilysmy przez te 1,5 godzinki przez telefon,za ktory dziekujeMY! ;D Buzia Zabcie! :-* :-* :-* :-*
 
heh pieniadze... mnie zwolnili gdy tylko powiedzialam ze jestem w ciazy wiec od lutego siedze w domu; i od lutego co miesiac cos tam dzidzi kupie zeby na wrzesien wszystko bylo; maz orze jak moze zeby na wszystko starczylo; jakos nie zamierzam sie przejmowac pieniedzmi - nie stac cie na pieluchy za 50 zeta kup za 10; takie jest moje zdanie; dziecku nie bedzie zalezalo na pieluchach tylko na milosci :) damy rade glowki do gory !!!!!
 
Dzikuska, jak mogli Cię zwolnić???? :o Nie mieli do tego przecież prawa!!!A jaką miałaś umowę? Normalnie szczyt chamstwa! I jak tu ma być większy przyrost naturalne?!
 
reklama
Do trzeciego msc ciąży pracodawca moze zwolnic. Wszystko tez zależy od tego na jaką umowę byłaś zatrudniona?
 
Do góry