reklama

co z łazienką?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kolakinka, 4 Maj 2010.

1. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Mam nadzieje ze Wy mi poradzicie ,zaczynam sie za generalne przeróbki w mieszkaniu- łacznie z prezebudową całej łazienki.
    DO tej pory miałam żółta glazure,ale przyznam ze kzdy włos ,paproch na podłodze był widoczny...
    Czy mozecie zasugerowac jakie kolor wybrać zeby znów nie myslec o tym ze jest cos brudnego?

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Hmm....brud widac na wszystkim...i sprzatac trzeba -szczegolnie w lazience.... ja bym tylko osobiscie dala ciemne kafle na podloge-wtedy tak szybko fugi sie nie brudza jak na jasnych...

3. reklama
  4. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

na ciemnych płytkach okropnie widać brud a zwłaszcza zacieki z wody. Siostra takie miała w łazience i myła podłogę po kilka razy diennie żeby w miarę wyglądała czysto.
    Ja w łazience mam płytki jasne ( jasna zieleń, beż i jasne khaki). Płytki nie mają jednolitego koloru i dzięki temu nie widać tak zacieków od wody.

5. kolakinka

No własnie tez słyszałam ze i na ciemnych również widac brud.To niestety jest teraz małe wyzwanie wybrac odpowiedna glazure.
    A myslałam tez o mozaice.Moze któras z Was ma taką w łazience ?

6. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

my mamy coś kolor mango w jakieś kropki ciężko opisac (nie mój wybór) i nie narzekam sama mam fizia na punkcie włosów na umywalce i podlodze ale zaciekow z wody nie widac

7. kolakinka

łazienka.jpg
    A co powiecie na taka łazienke ?
    Spodobalo mi sie teo połaczenie kolorów.Jak myslicie ,czy taki kolor podłogi nie będzie kłopotliwy :-) ?

8. Bura

Bura Gość

Ja mam bardzo małą łazienkę i z tego powodu zdecydowałam się na jaśniutkie płytki (optycznie powiększają). Nie chciałam bieli, bo kojarzy mi się ze szpitalem :) Na ścianach mam jasno kremowe płyteczki z ciemniejszymi kremowymi akcentami i fugę też w tym ciemniejszym odcieniu, a na podłodze takie popielato-kremowe, trudno je opisać.
    Z doświadczenia wiem, że nie są najlepsze błyszczące i ciemne powierzchnie - widać na nich każdą kroplę wody, a fugi nie powinny być ani śnieżno białe ani za ciemne - po jakimś czasie będzie na nich widać przebarwienia nie do wyczyszczenia.

9. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

10. reklama
  11. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Ja mam beżowe płytki zarówno na podłodze jak i na scianach, tzn to są dwa rożne odcienie ale w beżu :-) Nie sa jednolite tylko mają takie jakby smugi i mam ciemne-brązowe fugi i zacieków nie widac, ale ogólnie i tak mam fioła na punkcie czystosci w łazience więc pewnie jakichkolwiek płytek bym nie miała to i tak bym sprzątała z taką częstotliwością jak teraz ...czyli tak co 3 dni :-) ale jak np z tydzień nie posprzątam to też jakoś brudu specjalnie nie widać.

12. kolakinka

O własnie i o to mnie chodzi ,zeby łazienak wygladała bardzo modnie,ale i zeby ten brud sie nie utrzymywał.
    Podobaja mi sie projekty na stronie glkazury królewskiej.
    Trzeba miec tylko odpowiedni metraz łazienki.

Poleć forum