reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z seksikiem???

reklama
no mi mojego meza tez szkoda, ale co mam sie zmuszac :confused: tez bezsensu;
ja mam ochote jak mam plodne,a tak seks moze nie istniec
tez wole isc spac, czy poczytac, strszne to jest z drugiej strony :no: jak tam ma byc do konca zycia to wspolczuje nam obu :blink::dry: ja to bym chciala chciec ;-)
 
U mnie podobnie jak u większości zazwyczaj ochoty brak co mnie niesamowicie wkurza, jednak D nie daje się tak łatwo spławiać i często jest bardzo przyjemnie. D się denerwuje czasami że nigdy nie wychodzi inicjatywa z mojej strony, tylko zawsze z jego:baffled:
 
O Jezusie Brodaty!!! Tak dawno na bb nie zaglądałam, a tu taaaaaaaki wypasiony wątek! Kamień mi dziewczynki z serca spadł, bo widzę, że nie jestem sama z tą dziwną przypadłością. Ochoty ze świeczką szukać. Czasami znajdę, nie powiem, ale ostatnimi czasy moje życie to totalny chaos i bieganina, wieć jak znajdę odrobinkę czasu dla samej siebie, to jestem przeszczęśliwa. Małżonek trochę mniej:) Ale dajmy radę.
 
eeee..a u nas odwrotnie ale mamy inne przeszkody..łózkowe..muszę zakupić materac bo pod naszym starym załamuje się dno łóżka... :) :) no i sami wiecie...być ostrożnym trza :)
 
Do góry