reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z sexowaniem się??

reklama
a ja na przymusowym glodzie bo przez telefon z mezem w irlandii troche krotko, ale jestem tak steskniona ze jak tylko moj M. przyjedzie to mu nie odpuszcze ;)
 
No ciezko Lorien,bo ja znowu nic dwa i pol tygodnia.Moj chlop sie boi by nie zrobic nic zlego dzidzi i mnie,ja sie ciesze ze dba tak o nas, ale ja mam potrzeby :( ;)
 
Popatrz jakie te chłopy przewrażliwione, bardziej chyba niż my.
mój na szczęście po moich zapewnieniach że jest ok, nie boi się, ale delikatny, jak nigdy i bardzo podatny na wszelkie sugestie.
 
wiecie... ja to mam wogole dziwnie.. bo.. mam taaaaakie sny... a jak się obudzę i w ciągu dnia i wieczorem.. to już jakos mi sie tak nie chce.. a ponoc w drugim trymestrze powinnysmy szaleć :D
 
reklama
Eh ...... to my ostatnio szalejemy i nadrabiamy zaległości z pierwszego trymestru, kiedy byłam jedynie śpiochem ;)
 
Do góry