• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

co z sexowaniem się??

Aniu Ja mam takie upławy przed miesiączką jak tylko pamiętam. To nie jest niebezpieczne. Jak to kiedyś usłyszałam od ginka "taka uroda mojego organizmu" :confused::baffled: Ale przynajmniej wiem, że góra za dwa dni będzie @
 
reklama
To mnie troszke uspokoiłaś:-). moja mam mówi, że im więcej czytam tych książek medycznych, tym więcej chorób sobie wynajduje:-D:-D:-D.
 
Tika I jak się czujesz z taką wkładką? Nie masz żadnych problemów z bólem, obfitością miesiączki? A jaki jest koszt takiej wkładki i na ile lat ona starcza? O kurcze, ale zarzuciłam cię pytaniami :sorry2:
 
heheheh .... nie zarzuciłaś tylko zbombardowałaś :-D;-)
Wkładka starcza na 5 lat, koszt zależy trochę od lekarza :dry:, najlepiej kupić ją sobie w aptece (cena ok. 100-120 zł), a założenie kosztuje zazwyczaj tyle co wizyta z USG, czyli w granicach 100-140 zł.
Bóli brzucha żadnych nie miałam, natomiast krwawienia minimalnie bardziej obfite niż bez wkładki. No i przy tej pierwszej wkładce zdażały mi się czasem leciutkie plamienia miedzy @.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry