reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z sexowaniem się??

Dołączył(a)
7 Maj 2006
Postów
6
;D no właśnie. ja ostatnio odczuwam ogromną ochotę, ale myślę sobie że to moze zaszkodzić dzidzi. jak to jest dziewczyny? słyszanłyście czy są jakieś przeciwskazania? pozdrawiam was wszystkie i ściskam fasolki.
 
reklama
Z tego co wiem, to o ile nie ma wyraźnych przeciwskazań (czytaj-pan doktor dał Ci szlaban) nie plamisz i wogóle jest wszystko OK to nie ma żadnych przeszkód. Tym bardziej jeśli masz na to ochotę. wyszalej się teraz , bo powinno sę unikać seksu sześć tygodni przed i sześć tygodni po porodzie. Przed- ze względu na dziecko, po- ze względu na Ciebie (musisz się wygoić)
 
;D
Spokojnie.. Malenstwo jest chronione lepiej niz nam sie wydaje..
Poza tym szalej dziewczyno bo nie dosyc ze pozniej bedzie polog to mozesz nie miec checi na zblizenia.. dlaczego? sama nie wiem.. ostatnio tak z mezem mielismy.. ale jest coraz lepiej...
Bliskosc jest wazna.. ale jesli sama bedziesz czula ze to moze zagrozic w jakis sposob dzidziusiowi to bez przymusu.. tatus powinien to zrozumiec.. :)
przeciez mamy po cos ten instynkt i ten 6 zmysl :)
Buziaki
Zycze miłosci
 
oto moja rada....
jesli masz obawy no i te plamienia ktore nie powinny sie pojawiac w czasie ciazy to lepiej odstawic przyjemnosci na dalszy plan..
udaj sie do ginekologa i mu o tych dolegliwosciach opowiedz..nie zaszkodzi...
a tak a propos.... przeciez sa rozne sposoby aby przyszlej mamie i przyszlemu tatusiowi bylo przyjemnie :) prawda??  ;)
 
no wlasnie o te inne sposoby mi chodzi ;). wczoraj byłam u lekarza z plamieniem i byłąm tak zdenerwowana i przestarszona ze nie w głowie były mi przyjemności ::)
i zastanawiam sie nad tym, ze skoro brzuch mnie nie boli, a plamienie jest minimalne, to czy te "inne" sposoby dla mamusi ;) nie zaszkodza. chodzi mi o orgazm i ewent skurcze które on powoduje. bo tatusiowi to jakos tam pójdzie ;D ;)
 
reklama
A mo biedny Fasolkowy Tatuś ma teraz chrzest bojowy z celibatu. Naprawdę nie mam na nic ochoty, tylko spać, spać, i spać. Poza tym ja też doszłam do grona plamiących. Ech, chyba trzeba zadbać o dobro rodziny i zastosować te inne sposoby.
 
Do góry