reklama

co z tą czkawką?

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez sokalsia, 6 Sierpień 2012.

1. sokalsia

sokalsia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy macie jakieś metody na czkawkę? Ja wyczytałam, że dobrze jest założyć czapeczkę żeby ogrzać ciemieniuche. Czasem pomaga. Ale może co innego też jest?

2. Kopka

Kopka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej moja corcia tez na poczatku miala czesto czkawke,sprawdzalam jej karczek i miala cieply,wiec zimno jej nie bylo,ja zawsze podaje cos do picam,jak karmilam piersia to dawalam cyca i czkawka po chwili sama przechodzila.

3. reklama
  4. alex.nikita

alex.nikita SIERPNIUFKA DUBELTUFKA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hello :-)

Moje chlopaki tez mialy czkawke, nie wynikala z zimna. Polozna powiedziala mi, ze to normalne u maluchow, i ze nie jest to dla nich nieprzyjemne jak dla doroslych.

5. gigavere

gigavere Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój malutki też często czka. I nie z zimna.
    U mnie pomaga, gdy się napije mleczka z piersi.
    Czkał juz w brzuszku i mi również położna mówiła, że nie ma jakiegoś konkretnego wyjaśnienia dlaczego jedne dzieci czkają a inne nie.

6. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ciemieniuchę czy ciemiączko ?????

u nas nic nie działa, samo przechodzi

7. anka_d

anka_d Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja miała czkawkę całą ciążę, nawet na IP czkała gdy przyjmowali mnie do szpitala :)) do dziś czka cały czas i pomaga trochę herbatki albo mleka do picia. Niektóre dzieci mają tendencje do czkawek i z czasem to przechodzi.

8. mysiaczek

mysiaczek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje dziecko też non stop czkało w ciąży jeszcze i teraz też tak ma. Zawsze przeczekujemy, bo pić mały, w trakcie czkawki, uparcie nie chce.:)

9. sokalsia

sokalsia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Przepraszam:) oczywiście ciemiączko :)

10. reklama
  11. Nieska

Nieska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja znów boje się że jak podam jej cycka jak ma czkawkę to się zakrztusi a ja spanikuje :( natomiast położna w szpitalu kazała przytrzymać pionowo i wtedy przechodziło tzn w szpitalu, a w domu nie zawsze, dlatego kłade mała na boczku w razie gdyby miało jej się ulać podczas tej czkawki i po jakimś czasie samo przechodzi.

12. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1

Poleć forum