reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z tym językiem?

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
50
Kochane rzućcie okiem na zdjęcie syna, co to do diabła jest :( byliśmy w zeszłym tygodniu na bilansie, mówiłam lekarzowi otym języku, spojrzał mało co j stwierdził że normalny. To mi spokoju nie daje, a dopiero teraz zwykłym przekupstwem zrobiłam zdjęcie.
 

Załączniki

  • IMG_20190319_154235.jpg
    IMG_20190319_154235.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 115
reklama
Rozwiązanie
Jak na moje oko to powinnaś najpierw dać mu tetrę albo szczoteczkę do zębów - nie elektryczną i żeby usunął ten osad z języka. Jeśli po porządnym wymyciu języka nadal jest taka straszna różnica to męcz lekarza żeby powiedział Ci od czego taka różnica.
Jak na moje oko to powinnaś najpierw dać mu tetrę albo szczoteczkę do zębów - nie elektryczną i żeby usunął ten osad z języka. Jeśli po porządnym wymyciu języka nadal jest taka straszna różnica to męcz lekarza żeby powiedział Ci od czego taka różnica.
 
Rozwiązanie
Do góry