reklama

Co z tym katarem

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Katga, 5 Marzec 2015.

1. Katga

Katga Zaangażowana w BB

Mojemu 5 letniemu synkowi lekarka przepisała Mucofluid aerozol do nosa 50 mg / ml 12,5 ml bo nie przechodzi mu katar ma dalej gęsty i zielonkawy oraz trochę jeszcze pokasłuje na mokro mimo robienia inhalacji z nebbudu, ale to pewnie przez ten spływający ciągle katar. Ogólnie z chorobą górnych dróg oddechowych borykaliśmy sie 2 tyg, teraz w środę skończył antybiotyk i nebbud, ale został właśnie ten katar i pokasływanie. Ale do rzeczy chodzi mi o dawkowanie tego Mucofluidu, bo zgubiłam karteczke ile razy dziennie psiuka się to dzieciom? Bo na ulotce jest napisane do 4 razy dziennie,ale nie wiem czy to dla dorosłych czy dzieci? Ja mu psiukałam 2 razy daiennie. Co do działania my jesteśmy chyba jacyś dziwni, bo na nas to w ogóle nie działa to znaczy na mnie i na synka, bo oboje mamy zawalone nosy, lek miał niby rozrzedzać wydzieline,a u nas nic a nic nie działa, mało tego synkowi po tym chyba bardziej nos sie zapycha, bo słysze,że ma katar,a nie może wysmarkać albo niewiele.

2. reklama
  3. BoboBox

BoboBox Zaciekawiona BB

myślę, że 3 razy dziennie spokojnie możesz psiknąć. czasami inhalacja może rozhulać infekcję i z katarku zrobi się coś więcej.

Poleć forum