reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z tym mlekiem krowim?

manes

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2010
Postów
24
Miasto
łódź
Witam.

Mam taki problem nie wiem jak mam przygotowac nie ktore posilki ,do ktorych jest potrzebne mleko krowie np naleśniki, kasze manne, budyń. Mam do nich uzywac mleka krowiego czy np przy nalesnikach zastepowac je jogurtem? a jak przygotowac kasze manne lub budyn? Chcialam jeszcze zapytac czy moge podawac synow juz ser zolty? Synek ma 18 miesiecy.
Z gory dziekuje.
 
reklama
Rozumiem że syn nie ma alergii na białko mleka krowiego, jeśli nie ma to śmiało może Pani do posiłków dodawać mleko krowie, po 12 miesiącu życia w ogóle może Pani podawać już mleko krowie. Co sera żółtego to powinno się go podawać po 2 roku życia ser żółty mimo, że ma dużo wapnia zawiera również sporo sodu dlatego dla dwulatka 1 plaster dziennie jest wystarczający.
 
Do góry