reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zabrać ze sobą do apteczki na wyjazd

dzięki, właśnie go kupiłam, wakacje za pasem na pewno trzeba będzie wziąć ze sobą na wyjazd, nie tylko dziecku się przyda
 
reklama
VeryAnka który masz? Taki zwykły elektroniczny czy ten bezdotykowy? Bo przymierzam się do zakupu bo mój ma słabe baterie a był taki reklamowy bez możliwości wymiany baterii wiec teraz trzeba pomyśleć nad innym... A produkty z chicco są u mnie górą więc może i po termometr tej firmy siegnę ;)


A co do listy to dodałabym jeszcze coś do opalania, zeby nam sie maluszek nie spiekł za bardzo no i coś na komary bo wiadomo, wieczorami siedzi sie na dworze a komary nie oszczędzają nikogo... Szczególnie żel na komary polecam, szybko sie rozsmarowuje, lepiej niż kremy i szybciej, bo wiadomo ze dziecko nie ma czasu czekać aż sie wchłonie i dobrze rozsmaruje ;) Pielęgnacja dziecka i higiena > Produkty sezonowe
 
pojechaliśmy i wróciliśmy, Mały miał problemy z brzuszkiem ale po probiotyku przeszło, dobrze że kupiłam, a na opalanie to też koniecznie, szczególnie przy takiej słonecznej pogodzie, niestety nie wzięłam nic na komary w efekcie wszyscy jesteśmy w kropki ;/
 
powodzenia :), nie popełniaj mojego błędu i weź coś na komary :D, no i ten probiotyk to też koniecznie
 
to miłego wyjazdu, my też jeszcze planujemy zrobić krótki wyjazd na jeden dzień, apteczka uzupełniona we wszystko co potrzebne, szkoda tylko że takie upały i boję się ją trzymać w samochodzie przez cały dzień, nie wiem jak to zniesie probiotyk bo chyba nie wskazane są wysokie temp?
 
no to super że wyjazd udany, my jutro może gdzieś skoczymy na 1 dzień, dobrze, że nie trzeba trzymać w lodówce bo moje dziecię najadło się dziś w piaskownicy piachu i mam złe przeczucia
 
Do góry