reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zapakować do szpitalnej torby...

:szok::szok: ojej, a ja nadal nic nie mam do szpitala...kupiłam sobie tylko jeszcze drugą koszulę...oczywiście sama musiałam się wybrac na zakupy...
A teraz to już nie wiem jak to bedzie, bo snieg powoduje u mnie stres jak mam wsiąsc za kierownice...
Na szczęscie małżonek podobno wszystko zrozumiał i mamy w planach zakupy...o ile jak zwykle nie zapomniał o jakiejś sprawie i zrobi mi niespodzianke :tak::no:
 
reklama
Dziewczynki,tylko taki czopek Wam nie zbije tfu,tfu...ewentualnej goraczki...:no: .On ma dzialanie uspokajajace,podobne do Luminala(tez w czopkach).
 
wiem wiem ale dziecku któro nie ukończyło miesiąca nie odważyłabym się dawać nic na własną rękę, na szczęście mam znajomą pediatrę w bloku obok :-)
 
Tycia, no widzisz jak to dobrze ze nas tu tyle to nic mi nie umknie. w takim razie wpisuje na liste jedne i drugie:tak:

mysia23
, widzisz, maz zaczyna powoli rozumiec. mowilam ze tak bedzie:tak:
 
Do góry