reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić by dziecko nie odkrywało się w nocy?

mamaszymona, dobra gatunkowo pościel z bawełny nie będzie ani trudna do uprasowania, ani nie wyblaknie po kilkunastu praniach, jak to się z reguły dzieje z gorszą jakościowo bawełną. Wystarczy, że rozejrzysz się za jakimś lepszym gatunkowo kompletem. Nasza córka na przykład śpi pod pościelą Nino. Taka pościel też jest lekka, a kora- szczerze mówiąc z dzieciństwa kojarzy mi się z twardą, szorstką i nieprzyjemną w dotyku pościelą :/
 
reklama
ale myślę ze każda pościel 100% bawełny będzie dobra bez domieszek syntetyków jest bezpieczna i dobra w użytkowaniu a kupić można podejrzewam w każdym większym sieciowym sklepie lub w sklepach dziecięcych na pewno tez
 
mamasymona, my znaleźliśmy pościel Nino w zwykłym sklepie z artykułami dziecięcymi, w większości tego typu sklepów powinnaś trafic na taką pościel. Ta z Disneya też ładna, ale ja jestem już taką tradycjonalistką, że wolę jednak kupowac w ''rzeczywistych sklepach'', przed kupnem obejrzec towar, dotknąc :) to samo miałam napisac, też piorę swoją pościel w 90 stopniach, a kolory są żywe jak na początku :)
 
Znajoma mi opowiadała, że miała taki sam problem ze swoim synkiem. Problem się rozwiązał gdy kupiła mu bawełnianą pościel. Widocznie maluchowi coś bardzo nie odpowiadało w poprzedniej :)
 
tak tak ta pościel jest tez dostępna w sieciówkach i sklepach dziecięcych, ważne alby pościel nie blakła po pierwszym praniu jeśli tak jest to znaczy ze jest dobra ;)
 
tak tak ta pościel jest tez dostępna w sieciówkach i sklepach dziecięcych, ważne alby pościel nie blakła po pierwszym praniu jeśli tak jest to znaczy ze jest dobra ;)
Przydatna informacja :) Tylko ja raczej nie będę miała okazji testować w ten sposób pościeli, bo chciałam kupić komplet na prezent ;)
 
myślę ze jak pójdziesz do sklepu z art. dziecięcymi i powiedz ze chcesz kupić dobra pościel z czystej bawełny a najlepiej nie droga hehe to ci coś poleci dobrego, choc posciel wcale nie taka tania ;]
 
reklama
myślę ze jak pójdziesz do sklepu z art. dziecięcymi i powiedz ze chcesz kupić dobra pościel z czystej bawełny a najlepiej nie droga hehe to ci coś poleci dobrego, choc posciel wcale nie taka tania ;]
Wolałam się tutaj, na forum, zapytać o jakiegoś "pewniaka" sprawdzonego przez was :) Nie raz mi ekspedientka coś polecała i zachwalała, a potem się okazywało, że to wszystko pic na wodę :/
 
Do góry