reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić by dziecko nie odkrywało się w nocy?

reklama
Inka, jeśli chcesz kupic komplet na prezent, to osobiście polecam Ci Nino. Testowane na mojej córce ;) Prana była już co najmniej kilka razy i kolory nadal są żywe :) Sama wiem, jak to jest z tym pytaniem się ekspedientki radę. Mój mąż jest handlowcem i sama wiem, jakie kity nieraz wciska swoim klientom :)
 
[FONT=Tahoma, sans-serif]Hehe, no ładnie ;) Ja się nie mogę jakoś wybrać do sklepu, a czasu coraz mniej. Jeśli materiał jest dobry albo zły jakościowo to czuć to w dotyku i żadna ekspedientka mi nie wmówi wtedy, że jest inaczej :) Dlatego chcę obejrzeć sobie te komplety na żywo.[/FONT]
 
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Przekonałyście mnie dziewczyny do tej pościeli:) Jak będę mieć chwilę, to rozejrzę się za tym kompletem Nino w sklepie.
 
No i dzisiaj udało mi się wygospodarować dłuższą chwilę i wyskoczyć do sklepu z artykułami dziecięcymi i już jestem posiadaczką zestawu pościeli Nino. Na razie mogę tylko tyle powiedzieć, że pościel ta jest bardzo przyjemna w dotyku, zobaczymy jak mojemu dziecku będzie się pod nią spało. Mam nadzieję, że położy to kres naszym problemom z odkrywaniem się w nocy.
 
Nie mogę nigdzie znaleźć, pod jaką pościelą spał wcześniej twój synek, mamaszymona? Jeśli się odkrywał, to pewnie z domieszką jakiegoś sztucznego tworzywa. Teraz nie ma opcji, żeby coś mu przeszkadzało, ta pościel jest w 100% z bawełny, będzie przepuszczać powietrze, mały się nie spoci, a co za tym idzie, nie odkopie. Zdaj relacje, jak przebiegła noc. Tym bardziej, że znów się ochłodziło. Dobrze, jeśli prześpi spokojnie całą noc przykryty :)
 
Moja Aga jak była mała to strasznie sie wierciiła w nocy ,kołdra spadał a ona budziła sie z płaczem ze zimno.Więc do 2 górnych rogow poszewki doszyłam sznurówki i przywiązywałam do łożeczka i spała cała noc przykryta.A w lato spi pod zwykły kocem,a nieraz nawet nago pod prześcieradłem...
 
eśli się odkrywał, to pewnie z domieszką jakiegoś sztucznego tworzywa. Teraz nie ma opcji, żeby coś mu przeszkadzało, ta pościel jest w 100% z bawełny, będzie przepuszczać powietrze, mały się nie spoci, a co za tym idzie, nie odkopie.
no nie do końca tak wygląda schemat, ja mam pościel, prześcieradło piżamki i wszystko w ogóle z bawełny a mały się i tak rozkopuje, wierci się i tyle tak już ma nawet w nocy gdzieś biegnie.
 
no nie do końca tak wygląda schemat, ja mam pościel, prześcieradło piżamki i wszystko w ogóle z bawełny a mały się i tak rozkopuje, wierci się i tyle tak już ma nawet w nocy gdzieś biegnie.
Gorący chłopak z niego ;)
Ja ostatnio wybrałam się na rajd po sklepach, żeby na żywo zobaczyć pościele, o których piszecie. Najbardziej mi się podoba Nino i Ferreti, ale pomiędzy obiema firmami jest dość spora różnica cenowa, mimo że jakościowo chyba się nie różnią za bardzo. Ostatnio muszę pilnować swojego budżetu, więc chyba też się zdecyduję na Nino :)
 
reklama
I racja Brunkowa Mama, jak sie dziecko odkrywa, to znaczy, ze mu jest za goraco i ubranie go w cieplejsza pizamke gwarantuje, ze juz dziecka pod koldra na pewno nie zobaczymy. Zreszta lepiej, kiedy jest mu chlodniej i sie hartuje, niz kiedy sie poci. Najlepsza temperatura pomieszczenia, w którym sie spi to 16-18 stopni, pod kolderka ok. 28. Biorac pod uwagę fakt, ze mamy lato, to nie dziwne, ze kolderka to wrog. Lepiej przykryc dziecko lekkim polarowym kocykiem, moj Kubus kolderki nie znosi, spi w koszulce z krotkim rekawkiem i krotkich spodenkach, a pod kocykiem spi cala noc spokojnie.
 
Do góry