reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zrobic z czasem czekajac na dziecko??

reklama
z mojego niewielkiego doświadczenia mogę poradzić: idzcie do fryzjera/kosmetyczki/pedicurzystki, do teatru/kina, z mężem na romantyczną randkę.
a i jedzcie wszystko na co macie ochotę, bo już niedługo będziecie tylko marzyć o czekoladzie, truskawkach czy pizzy :-p
czas szybko leci i już niedługo nie będziecie go miały na własne przyjemności, więc warto go teraz maksymalnie wykorzystać.
pozdrawiam wszystkie oczekujace!
 
ale łaDna branzoletka. Ja to nie mam zdolnosci manualnych.
Ja wczoraj zrobiłam depilacje i ufarbowałam włoski.
A jutro to chyba posprzatam dom i zaczne pracowac. Ale co tu zrobic zeby sie nie nudzic, a nie urobic sie??:-D
 
W taki upal to ciężko coś robić i się nie urobić :) bo człowiek nawet w mieszkaniu się poci ..

Ja nadrabiam zaległości książkowe i porządkuje zdjęcia i albumy. Jakoś nigdy nie było na to czasu i chęci.. Teraz czas jest, chęci trochę mniejsze, bo sporo tego, ale teraz to chyba jedyna okazja żebym się z tym uporała :)
 
Ja sie lenie na potege i to dosłownie :-D , nie mam ochoty na nic,sprzatac mi sie nie chce , no chyba,ze najdzie mnie wena to wtedy ruszam miedzy scierki a srodki czystosci. Gary moga stac ze trzy dni w zlewie i ich nie rusze - taki ze mnie leń :-D

Dupsko mi rosnie na maxa !!!:wściekła/y: Chce juz urodzic i chodzic na spacery !!!:wściekła/y:
 
reklama
Do góry