reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zrobic z czasem czekajac na dziecko??

mnie termin minal 14.06. Jeszcze 10 dni wczesniej pracowalam. Ostatnie dni poswiecilam na koncowe zakupy dla dziecka, sprzatanie i przyjemnosci wlasne: ksiazke, pedicure, gotowanie pysznosci
 
reklama
Oglądam zaległe fimy. Mój ojciec na emeryturze się nudzi i mi ściągnął chyba milion filmów. Oglądam, bo normalnie prowadzę taki tryb życia, że nawet nie wiem o co chodzi w "tańcu z gwiazdami" albo innym show...nie dla mnie siedzenie przed TV. A niestety czasem zaległości w TV i w filmie dają o sobie znać hihi .w formie jakieś wpadki.....więc nadrabiam...:)
A jak już mnie dupsko boli...to tak jak Lena..wsiadam w auto i jadę ...
To ostatnie tygodnie, więc ze spacerami odpuściłam - nie chce żylaków.

 
reklama
Do góry