reklama

Co zrobić żeby przytyć?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez happymum20, 25 Styczeń 2013.

1. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Mnóstwo jest wątków o odchudzaniu, a ją mam odwrotny problem...
    chce przybrać na wadze około 5 kg. zapraszam wszystkie mamy z podobnym problemem :)

2. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Dołączam się:)
    Chciałabym przytyć z 5kg, po ciąży chudnę, zmęczenie daje w kość. Leżąc na podłodze z synkiem, to mi się gnaty wżynają w podłoże i aż boli. Mam 170 cm i 52kg.
    Jem dość dużo, wieczorami, opycham się słodyczami, nigdy nie zwracałam uwagi na to co jem i czy utyję. Ale ja chyba tak mam, zawsze byłam chuda, a stres i zmęczenie dodatkowo przyczynia się do chudnięcia.
    Ale chętnie poczytam o sposobach i będę próbować:-)

3. reklama
  4. martttika

martttika Fanka BB :)

o to i ja do Was dołączę:-)
    po ciąży wyglądam jeszcze gorzej niz przed a na wagę to boję się stawać:szok:

5. happymum20

marionetka, justYs21-Witam was serdecznie dziewczyny....sposobów narazie szukam, założyłam ten wątek również z tego powodu że czuje się niezrozumiana
    wciąż słyszę "Łatwiej jest przytyc niż schudnac" , "Ją to bym chciała mieć twój problem" itp. mam 168 cm. i ważne 52 kg. do tego dosyć duży biust (DD) chce przybyć 5-8 kg.

6. kamii150

kamii150 Gość

Chętnie oddała bym każdej z was po 5 kg ode mnie :-D
    no ale się tak niestety nie da:zawstydzona/y:

7. citrus

citrus Fanka BB :)

Dziewczyny, przytyć nie jest łatwo, bo nie chodzi o to, żeby opychać się niezdrowym jedzeniem i tyć od niego ;-)
    Cytuję:

"- aby przytyć, powinnaś jeść jak najwięcej chudego mięsa i wędlin, dużo jajek, jogurtów, twarożków i ryb morskich
    - wprowadź do diety takie owoce jak winogrona i banany (są kaloryczne), jedz też awokado (107 kcal w 100 gramach), suszone owoce (100 g suszonych fig ma prawie 300 kcal!), dżemy oraz orzechy
    - spożywaj makarony, ryż brązowy i pieczywo
    - pij nektary, gęste soki owocowe i warzywne oraz napoje mleczne
    - posiłki należy jeść o stałych porach i trzeba dzielić je na 4 - 5 porcji"

Jedzenie słodyczy i słonych przekąsek powoduje, że ryzykujecie tylko cukrzycę i podwyższony cholesterol ;-)

8. happymum20

citrus-dzieki za radę ale w moim przypadku nawet to nie pomaga:/

9. bojąca

bojąca Fanka BB :)

próbowałyście jeść codziennie albo co drugi dzień gotowane ziemniaki i mięso chude do tego surówka oczywiście jako drugie danie

10. reklama
  11. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Na poczatek proponuję zrobić sobie badania na tarczycę,najczęsciej przyczyną gwałtownego spadku wagi po porodzie jest nadczynnośc tarczycy tzw.popołogowe zapalenie tarczycy.

12. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

Ja też się przyłączam... byłam chuda od zawsze, w ciąży przytyłam prawie 20 kg ale po ciąży został mi tylko rozciągnięty brzuch a kilogramów jak nie ma tak nie ma. Nie jestem już w stanie się normalnie ubrać w sklepie bo wszystko wisi na mnie, mam 167 i około 50 kg.

Poleć forum