reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zrobić ?

Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
9
Hej, od 4 miesięcy nie biorę antykoncepcji, pierwszy cykl 39 dni a kolejne dwa po 31/32. Wydawałoby się ze już wszystko wracało do normy, ale problem się pojawił podczas tego cyklu. Dziś 36 dzień i cisza. Od około 4-5 dni (szczególnie i najbardziej) podczas stosunku boli mnie prawy jajnik i ogólnie cale podbrzusze. W ciągu dnia także zdarza się ze miewam skurcze i przez dwie noce miałam mocniejsze bóle. Zastanawiam się co to może być? Na miesiączkę się nie czuje, ani nie mam opuchniętych piersi, ani bólów strikte jak na okres, może jestem delikatnie rozdrażniona i zmęczona. Owulacja była 8/9 czerwca, tydzień później 15 bylam u swojej ginekolog i mowila ze wszytsko okej, twierdziła ze jestem nadal w fazie owulacyjnej. Mówiła ze okres napewno się przesunie ale kurde wydaje mi się ze już coś powinno być w zamiast tego takie boleści..
Robiłam wczoraj test ale negatywny i zastanawiam się co zrobić? Dodam ze przez ostatnie 3 dni miałam sporo śluzu i uczucie mokrosci utrzymuje się cały czas. Bardzo bym chciała żeby to była ciąża. Czy któraś miała podobnie?
 
reklama
Hej, od 4 miesięcy nie biorę antykoncepcji, pierwszy cykl 39 dni a kolejne dwa po 31/32. Wydawałoby się ze już wszystko wracało do normy, ale problem się pojawił podczas tego cyklu. Dziś 36 dzień i cisza. Od około 4-5 dni (szczególnie i najbardziej) podczas stosunku boli mnie prawy jajnik i ogólnie cale podbrzusze. W ciągu dnia także zdarza się ze miewam skurcze i przez dwie noce miałam mocniejsze bóle. Zastanawiam się co to może być? Na miesiączkę się nie czuje, ani nie mam opuchniętych piersi, ani bólów strikte jak na okres, może jestem delikatnie rozdrażniona i zmęczona. Owulacja była 8/9 czerwca, tydzień później 15 bylam u swojej ginekolog i mowila ze wszytsko okej, twierdziła ze jestem nadal w fazie owulacyjnej. Mówiła ze okres napewno się przesunie ale kurde wydaje mi się ze już coś powinno być w zamiast tego takie boleści..
Robiłam wczoraj test ale negatywny i zastanawiam się co zrobić? Dodam ze przez ostatnie 3 dni miałam sporo śluzu i uczucie mokrosci utrzymuje się cały czas. Bardzo bym chciała żeby to była ciąża. Czy któraś miała podobnie?
Jeśli to nie ciąża, a boli jajnik z jednej strony i lekarka nie potwierdziła odbytej owulacji tylko pecherzyk nadal rósł to mógł przemienić się w torbiel czynnościowa. Oczywiście może to nie to, ale myśle ze warto iść do lekarza i sprawdzić. Życzę żeby jednak to była ciąża :)
 
reklama
Negatywny wczoraj
Jeżeli test negatywny to objawy póki co nie są ciążowe. Biały śluz, jest typowy dla fazy niepłodnej poowulacyjnej. Cykl może być dłuższy, po odstawieniu antykoncepcji organizm się "normuje". Zakłada się że do 6-12 miesięcy po odstawieniu (zależy od lekarza). Zrób betę tak jak radziły dziewczyny i bez względu na wynik udaj się do ginekologa. Skurcze macicy czy bóle podbrzusza mogą zwiastować, że miesiączka na dniach przyjdzie. Jednak ból podczas stosunków jest wg mnie lekko niepokojący i warto się skonsultować.
 
Do góry