reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

mamoośka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Październik 2007
Postów
6 506
Kochani wątek Jak sobie radzicie musi zostac przeniesiony w związku z tym piszemy tutaj
 
reklama
Jeden dzien mnie nie bylo,bo duzo roboty,a tu widze zmiany.
Ja sie tylko przywita i lece do roboty,bede pewnie pozniej najprawdopodobnej blizej wieczorka albo zajdze w ciagu dnia.A jutro mam goscia,plci zenskiej:-D nie moze sie doczekac naszych ploteczek
MILEGO DNIA:-D:laugh2:
 
hello :-)

właśnie coś mi tu się zmieniło :happy:

to o czym dziś porozmawiamy ?

ja przy herbatce bo kawy nie pijam :happy:
 
Ja tez herbaciana:-D
co do zmiany?
ja sie tez ustawian w kolejce hehehe tez nie wiem nic,
ale to chyba z watkiem ostatnim na zamknietym bylo pisane moze??
 
Witam i ja tutaj :-)

BasiaJ widzisz już w albumie dodatkowy wątek?
 
Kawa wypita teraz jem sobie bakomę...mniam...

W weekend mam komunie m. chrześnicy - boże znowu będę się tłumaczyć czemu nie mamy ślubu czemu nie ma chrztu.... w sumie fajny wyjazd itp ale i trochę męczący. Cieszy mnie tylko perspektywa długiego weekendu najprawdopodobniej nad soliną i wyjazd do chorzowa na metallicę
 
reklama
Do góry