reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

tato (dziwnie tak trochę pisać, bo czuję się jakbym mówił do swojego taty :-D:-D:-D) - zgodzę się z Tobą, ale to ma być raczej taki dodatek rozrywkowy... ale mniejsza z tym, zobaczymy co z tego wyjdzie o ile będzie taka zgoda... :tak: i dzięki za rady...

hehe jak do taty. Wiesz ja już dzieci mam stadko, ale jeśli zrzekniesz się kieszonkowego to możesz być :p
 
reklama
Boże w ogóle jaką gafę dałem dzisiaj... Żona wysłała do mnie sms-a z numeru teścia, o tym, że u Niej wszystko ok i co porabia Małuda... :-):-):-) A Ja spałem i myślałem, że to teść pisał i tak odpisałem, a nie jak do żony... :-D:-D:-D:-D wtopa...
no ale skąd mogłeś wiedzieć... poza tym przeciez zapewne nic obrazliwego:tak:
:-):-):-) witam - jak tam w samotnej delegacji?
 
hehe jak do taty. Wiesz ja już dzieci mam stadko, ale jeśli zrzekniesz się kieszonkowego to możesz być :p


od przybydku podobno głowa nie boli :-p:-D;-)

Olla ostatnio ciężko u mnie z czytaniem i odpisywaniem na forum, bo nienajlepiej się czuję. Jak dobrze pójdzie w środę pokroją mi nos i powinno być lepiej (mam przynajmniej taką nadzieję).
Do tego mam w domu dwóch rycerzy, co to obydwaj potrzebują damskiego towarzystwa, spuścić ich z oka na pół dnia, to mamy sajgon w domu :baffled:.
Mam nadzieję, że młodszemu w końcu ta mamusiność minie a starszemu, że nie :-p:-D.
 
Hana: jakoś daję radę

Jagoda: na pewno jest odwrotnie i to oni muszą ciągle po Tobie sprzątać i zamykać klapę w toalecie :p
 
Dzień dobry, a raczej dobry wieczór

Dawno mnie nie było - stęskniłam się za Wami strasznie.
Wracam do BabyBoomowego nałogu :-) - ach jak mi tego brakowało.
U mnie bez zmian. Więcej szczegółów też będzie :-)

Olisia się coraz bardziej wymądrza.

Ja co dwa tygodnie chodzę do szkoły i nawet jestem na PRAWIE wszystkich zajęciach :-) ale notatki robię że hej :-) tylko spisywać ode mnie :-)

Nadrabiać nie będę bo by mi to ze dwa tygodnie zajęło a teraz dużo spraw mam na głowie, dużo jeszcze przede mną, więc tylko się włączę do rozmowy :-)
 
reklama
Witam Phantas my się jeszcze nie znamy... :-)

Właśnie dotarło do mnie jaki głupi kiedyś byłem... Lekarze jakieś 3 lata temu stwierdzili, że mam coś nie tak z sercem... Co po czasie się podobno wyregulowało... Ale zabronili mi grać w piłkę w B-klasie WZPN.. A Ja rodzicom nic nie mówiłem i dalej grałem... A dzisiaj mi kolega przesłał link odnośnie wydarzeń piłkarskich, jak zawodnicy umierali na boisku na zawały serca i inne przypadki... Teraz do mnie dotarło, że sam mogłem sobie problemu narobić... I mi się strasznie smutno zrobiło... :baffled:

Najbardziej zabolała śmierć niegdyś mojego ulubionego piłkarza Miklos'a Feher..
 
Ostatnia edycja:
Do góry