reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
<stoke> mam fajnego ksiedza :D
<Jadol> dlaczego?
<stoke> dziewczyna z mojej klasy po sprawdzianie się do niego pluła, że napisała tak jak on na lekcji mówił, a on na to "Nie musisz wierzyć facetowi przebranemu za księdza"

:-):-):-)



<miska>ty, sluchaj, mowilam ci chyba, ze nasz nauczyciel od majcy to taki staruszek z siwymi wlosami, gluchy i w ogole z innej epoki no nie?
<kiRya>wspominalas, no i co z nim?
<miska>hahah, dzisiaj na lekcji bierze do odp kumpele, ladnie odpowiada, pozniej zaglada do jej zeszytu i sie pyta czemu takie male liczby robi, ze przeciez nic nie widac
<miska>a ona na to 'dbam o drzewa, bo nie wiem jak pan ale w przyszlosci nie chcialabym zyc w betonowym swiecie bez zieleni'
<miska>a po chwili zastanowienia mowi 'no ale rozumiem, ze pan moze miec to gdzies, bo raczej dlugo pan juz tutaj nie zabawi...'
<kiRya>xddd




<emi>Nie mogę już z tym Piotrkiem,jest okropny.
<ravi>Co Ci znowu zrobił?;p
<emi>Idziemy ostatnio ulicą,mijało nas 2 facetów i ewidentnie się mną zainteresowali;>
<emi>Poszli,ja z bananem na gębie,ze Piotrek będzie w koncu zazdrosny a on rozłozył bezradnie rece i powiedział:No nie wiem co ja mam z tymi gejami...
<ravi>:D




<andy> jadę dzisiaj po mieście i tu nagle przede mnie wjeżdża 'elka'
<andy> jedzie jakby nie mogła, no ale co poradzić - zakaz wyprzedzania
<andy> w pewnym momencie zahamowała tak ze mało nie wgniotłem jej 'trochę' tyłu
<andy> już chciałem zatrąbić gdy zauważyłem napis nad rejestracją
<jedi> ?
<andy> 'nie trąb bo obudzisz instruktora'
<andy> odpadłem...
 
Ostatnia edycja:
to teraz ja:

Zaczęła się elementarna nauka Jasia. Ojciec posłał go do szkoły publicznej.
Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca Jasia i mówi mu, że Jasiu jest diabłem wcielonym wszyscy się go boją,
dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwa Jasie ze szkoły.
Ojciec więc zapisał Jasia do szkoły prywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i historia się powtarza %u2013

o powieść o znerwicowanych kolegach i koleżankach, o połamanych meblach w szkole itp.
Ojciec wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów (że Bóg to ostatnia deska ratunku dla Jasia).

Jak wymyślił tak i zrobił. Po miesiącu wzywają Jezuici ojca Jasia na wywiadówkę.
Ojciec przygotowany na najgorsze ... przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasiu nie mieli.
Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp.
Ojciec w szoku, że syn takiej przemiany doznał , postanowił Jasia zapytać co ją spowodowało !?
Jaś na to:- ojciec, bo tam jest tak:wchodzisz do szkoły a tam na korytarzu człowiek na krzyżu,

idziesz na stołówkę - wisi człowiek na krzyżu, u dyrektora człowiek na krzyżu.
Ojciec ...!!! Tam się z ludźmi nie pier...ą !!


Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej
zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety:
- Bardzo mi się spodobałaś, nie spierdol tego.





Blondynka u doktora:
- Niech mi pan pomoże! Trzmiel mnie użądlił!
- Spokojnie, zaraz posmarujemy maścią...
- A jak go pan doktor złapie? Przecież on już poleciał!
- Nie! Posmaruję to miejsce, gdzie panią użądlił!
- Aaaa! To było w parku, przy fontannie, na ławce pod drzewem.
- Kretynko! Posmaruję tą część ciała, w którą cię uciął!
- To trzeba było od razu tak mówić! W palec mnie użądlił. Boże, jak to
boli!
- Który to konkretnie?
- A skąd mam wiedzieć? Wszystkie trzmiele wyglądają podobnie...




Leży facet na łożu smierci. Lekarz powiedział, że nie dotrwa do rana.
Nagle poczuł z kuchni zapach jego ulubionych ciasteczek
czekoladowych
zrobionych przez żonę. Ostatkiem sił wydobył się z lóżka i czołga
się do kuchni. Zapach tych ciasteczek przypominał mu dziecinstwo,
on wiedział, że zasmakuje ich po raz ostatni. Wczołgał się do
kuchni i widzi jak jego żona przygotowuje te ciasteczka, o których
teraz marzył. Ostatnimi siłami siegnał po jedno i w tym momencie
żona zdzielila go scierka mówiac: - Zostaw *****, to na stypę!




12 letnia córka pyta się mamy:
- Mamusiu! Co to jest orgazm?
- Nie wiem. Zapytaj taty...




- Jest po prostu za gorąco, żeby włożyć ubranie - powiedział mąż
wychodząc spod prysznica.- Jak sadzisz, kochanie, co powiedzieliby
sąsiedzi, gdybym w takim stanie wyszedł strzyc trawnik ?
- Prawdopodobnie, że wyszłam za ciebie dla pieniędzy -
odpowiedziała żona.


 
witam się wieczorkiem

jakieś 20 minut temu dopiero ze sklepu wróciłyśmy, szybki prysznic i młoda już śpi :-)
ja za to teraz pełen relaks :-) - BB, czerwone półsłodkie i maseczka na twarzy. Wspomnę jeszcze, że byłam dziś u fryzjera i jeszcze o solarę zahaczyłam :-) poprawa humoru :-) ale zeszłam prawie całą Piotrkowską, bo chciałam sobie coś fajnego do ubrania kupić i nic nie było. Zachciało mi się Galerię bojkotować.... a w szpiluniach 11cm nie za wygodnie się idzie kilka kilometrów :dry:

Dobrze...... czas na drugą lampkę
 
Phantas wymieklam przy tych dowcipach:-D:-D:-D:-D Majus daj troche sniegu;-)A ja teraz ide sie kapac do wanny tzn maz robi mi kapiel:szok:(juz widze co on tam kombinuje:rofl2:)a co bede sobie zalowac trzeba korzystac:-pa no i winko kupil ciekawe na co liczy:-D:-D:-Da swoja droga mi tez sie przyda troche sportu:-D:-Dale mnie wali dzisiaj:sorry2:a no i jeszcze musze sie pochwalic ze dzisiaj zapisal nas na bal swiateczny w firmie:rofl2:ech jak to milo jak ktos sie stara;-)ale jeszcze dlugo sie musi starac:tak:dobra uciekam bo juz wola:-)dobranoc;-)
 
oj niunia dzisiaj poszaleje :-) wcześnie spać nie pójdzie :-)

Ja jutro do szkoły :-( ale mam takiego lenia, że nie wiem czy dotrę, a jak dotrę to pewnie nie na długo :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry