reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Hana31 jeśli to pierwsze opakowanie to wszystko jest w normie, mnie się @ wyrównał po tzrech miesiącach i od tamtej pory jest jak w zegarku ani dnia się nie spóźnia ;-)
nie strasz mnie ze dopiero po trzech opakowaniach:szok: ja za niecałe 2 tyg. wyjezdzam i mam nadzieję ze juz będzie w normie:sorry:

jak mebelki????

natka - pokazuj wózek!!!
 
reklama
Hana31 no u mnie tak było :sorry:

Mebelki przywiezione, ale są zapakowane do złożenia wiec pewnie jutro od rana będziemy sprzątać i składać :)

Moi już spią 40 minutek:-) a ja czekam na swego ukochanego;-), który jakoś do chaty nie może dotrzeć ;-)
Cisza i spokój, uwielbiam ten stan :happy:

A tak poważnie to cały przyszły tydzień jestem sama z trójką...
Jakbym zniknęła z forum to znaczy, że nie przeżyłam :eek::sorry::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
jutro Andzejkimacie Panie jakies plany?
ja myslalam,aby sobie jakis fajny film nawieczor wypozyczyc jak Ola pojdzie spac,bo do Clubu to sie nie wybieram-ludzi bedzie jak mrowek

Hana gdzie sie wybierasz pod palny??
 
Tomasz pozdrawia, ale nie wchodzi, jeśli tyle tu dziewczyn ma @ :laugh2::laugh2:

Pewnie się nas boi!:tak::tak::tak:

Aga82 my jutro uciekamy do kina na Andrzejki a muszę Ci powiedzieć, że nawet zapomniałam, że to w ogóle są andrzejki :sorry:
 
reklama
Tafojka podziekuj Tomkowi, i pozdrow go od nas:)
i przekazze nie ma sie czego bac, my nie gryziemy:)

ciekawe dlaczego Pirllott sie juz nie odzywa...
Agutki tez nie ma..
 
Do góry