reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam, dawno mnie nie było, ale teraz będę zaglądać częściej, bo wreszcie mamy chwilę przerwy. przynajmniej od wykładów i zaliczeń, bo licencjat leży i kwiczy nie ruszony.

czechow zniknęła jakoś, pewnie już urodziła :tak:.

eh te problemy z pracą i jej brakiem. ja jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, przez najbliższe półtora roku nie ma szans na pracę.
 
reklama
Basia - przepis jest, po powrocie nie możesz dostać niższego wynagrodzenia. więc pensję będziesz miała tą samą do przed.
A odprawa należy mi się miesieczna.

A jeżeli pojde po zasiłek (wiadomo dochód będzie mniejszy niż te chyba 500 zł) to czy bede mogla pobierac równiez zasiłek dla bezrobotnych??

chyba zależy wszystko od tego w jaki sposób zostanie rozwiązana umowa o prace
kiedys było tak że jak kończyło się za porozumieniem stron to zasiłek nalezał się po 3 miesiacach przez 3 miesiące
a teraz to nie wiem
 
a my przechodzimy ciężkie chwile. Maciej całą wczorajszą noc i dzień wymiotował, a dzisiaj jest na diecie i elektrolitach i powoli wraca do siebie. ale strasznie słabiutki. za to ja nabawiłam się zapalenia węzłów chłonnych i dostałam antybiotyk :dry:. no i tak się męczymy we dwójkę. a co Was? Alonqa Twój synuś miał urodziny, wszystkiego najlepszego dla niego, zdrówka i dużo uśmiechu! teraz lecę z powrotem pod pierzynę. miłego wieczoru!
 
A dziękujemy bardzo...wczoraj była imprezka Michał szczęśliwy jak nigdy najbardziej podobało się śpiewanie sto lat i dmuchanie świeczki czyli standard:-)
 
u nas za miesiąc będzie dmuchanie świeczki, Maciej już ćwiczy, żeby mu dobrze wyszło ;-). a dzisiaj znowu mu się pogorszyło. wczoraj już był normalny i wesoły, a dzisiaj stan podgorączkowy, kaszel i tylko leży i się przytula, taki biedny. jutro znowu nas czeka lekarz, eh ciągle tylko choruje i choruje :-(.
 
Bardzo prosze was o pommoc potrzebuje porady prawnika. Moze znacie jakiegos taniego lub darmowe moze numer telefonu. Sprawa bardzo pilna
 
reklama
No właśnie jakoś cicho na wątku nie ma z kim rano kawy wypić;-) Dopiero po południu ktoś zagląda:tak::tak::tak:
A ja dziś jestem bardzo happy:-):-):-) byłam u prawnika i mogę się starać o podwyżkę alimentów nawet jeśli ojciec Michała przebywa w AŚ:-):-D:-D i co więcej prawnik powiedział, że nie powinno być problemów z jej dostaniem:-):-):-) normalnie czuję jak mi skrzydła wyrosły:-):-):-) właśnie zabieram się do pisania pozwu:tak:

No właśnie dziewczynki może mi podpowiecie...bo zerknęłam na wzór pozwu i tak się zastanawiam...czy pisać tak jak w pierwszym o alimenty cały kosztorys? ile wydaję na to ile na tamto i zbierać te faktury czy przy podwyżce to już nie koniecznie? Bardzo proszę doradźcie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry