reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
no ładna pogoda, a my wyjść nie możemy... ale jutro idziemy na spacer, nie będziemy się katarem przejmować :tak:.

izabella trzymam kciuki za powodzenie sprawy i miłego weekendu, wypocznijcie! tak w ogóle to zazdroszczę gór ;-).
 
witam
Natka wszytkiego najlepszego:)

Izabela udanego weekendu:)

ja dzis zrobilam amlej wolne od przedszkola.
bylysmy na zakupach, obiad ugotowany, teraz skorzystam z pogody i bede myc okna
 
1c3b4d6ef2.jpeg
urodziny małej
dzięki napewno bedzie fajnie buziaki
 
dzien dobry mamuski
widze ze cos tutaj cichutko...

Phantas, Tafi, Agutka, Mozi??

ja dzis dalje mylam okna, wysprzatalam mieszkanko i zaraz bedziemy robily mufinki z oliwka.
 
cześć ollka - melduję się :-)

Ja mam uczelniany weekend, więc nie ma mnie na bb.

Coś spać nie mogę, budzę się w nocy i koniec - nie mogę zasnąć do rana. Chodzę potem półprzytomna i nic mi się nie chce :-:)-:)-(.
 
reklama
dzień dobry dziewczyny co tu tak cicho?ja właśnie wróciłam z weekendu było suuuuuuuuuuuuuuper:-)pozdrawiam


Witam.

Fajnie że weekend Ci sie udał - zdradzisz co robiłaś?

U nas było różnie - w sobotę chciałam wszystkich zabić - m. musiał pójść na imprezę z firmy i cały dzień byłam ze swoją dwójką sama i oczywiście mała nie chciała spać i dała mi popalić ze zmęczenia a niedziela była super:-)
 
Do góry