reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzień dobry dziewczyny ja tylko na chwile moja praca??????????????
dramat robiłam 10 godzin Za które mi nie zapłacili i w dodatku nie przyjeli jutro wam opowiem szczegoły bo jestem wykończona i WŚCIEKŁA dobranoc:-)

ojej, a co się stało??? brzmi strasznie.

ollka, myślałam o laryngologu, ale nie mamy skierowania. dzwoniłam tam dzisiaj, najwcześniejszy termin jest za dwa tygodnie, nie wiem czy tyle wytrzymamy... może pójdę prywatnie:confused2:.

czechow, jak tam się mała pociecha chowa? ma apetyt? nie macie żadnych problemów?
 
reklama
Iza - masakra :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Sliwka - dużo zdrówka dla Maciusia, dobrze, że nie posłałaś go do żłobka niech się wyleczy.
Olka - ospa brr pamiętam jak sama miałam. ciągle się drapałam :) zdrowia

mnie się już wszystkiego odechciewa.... pokłóciłam się z matką i ojcem.. usłyszałam słowa, których nigdy nie powinnam usłyszeć ... jakoś już mnie zaczyna to wszystko przytłaczać.. czy oni myślą, że ja nie chciała bym mieć męża? normalnej rodziny?? moim marzeniem nie było być samotną mamą...to że nie użalam się co dziennie nad sobą to nie znaczy, że jest mi łatwo... ehh przykre, że najbliższe osoby ranią tak.... ciągle coś nie jest nie tak...
 
Witam i ja wieczornie:tak:
Tylko na chwilkę wpadam, widzę że nie za wesoło się u was dzieje...U nas też masakra małemu odkleiła się skórka z napletka no i stan zapalny ma:-:)szok: boi się sikać, nie daje się dotknąć, w ogóle tragedia...byliśmy u lekarza dostał maść z antybiotykiem mam nadzieję że szybko mu przejdzie bo aż serce się kraja jak patrzę na te jego cierpienia:-(
Iza co do pracodawców to bark słów, świństwo i tyle.

Zmykam spać.
 
dzien dobry
Sliwka laryngolog napewno szybciej wam pomoze przy katarku,a nawet przy zapaleniach gardla.
ja mam jednego laryngologa ktory przyjmuje mala w tym tyg co dzownie, nie ma wiekszego porblemu.
u kazdego innego sa terminy. a tam dzieci sa przyjmowane bardzo syzbko.

Iza przykro mize trafilas na nieuczciwego pracodawce, kurde teraz taks trasznie ciezko o normalna prace!
Koltunek glowa do gory, czasem rodzice tez bywaja zmeczeni cala sytuacja.
to normalne, wiadomo chcieli by zeby twoje dziecko mialo normalny dom.

oliwka obudzila mnie dzis po 6, uznala ze juz jasno i mozemy wstawac:)
 
czechow, jak tam się mała pociecha chowa? ma apetyt? nie macie żadnych problemów?

Mała chowa się całkiem nieźle - niestety nadal ma wzdęcia i już sama nie wiem jak jej pomóc - rano koło 6-7 i wieczorem koło 18 jest tragedia - mała chce spać ale boli ją brzuszek i nic nie pomaga - czasami jedynie kiedy ją dam na leżaczek to wypierdzi wszystko ale widzę że jest to dla niej nie lada wyczyn.
Co do apetytu to jest ssak i to niesamowity - dzisiaj idziemy do lekarza na pierwszą wizytę i zobaczymy ile utyła ale jak na mój gust to coś koło kilograma.


Iza - masakra :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Sliwka - dużo zdrówka dla Maciusia, dobrze, że nie posłałaś go do żłobka niech się wyleczy.
Olka - ospa brr pamiętam jak sama miałam. ciągle się drapałam :) zdrowia

mnie się już wszystkiego odechciewa.... pokłóciłam się z matką i ojcem.. usłyszałam słowa, których nigdy nie powinnam usłyszeć ... jakoś już mnie zaczyna to wszystko przytłaczać.. czy oni myślą, że ja nie chciała bym mieć męża? normalnej rodziny?? moim marzeniem nie było być samotną mamą...to że nie użalam się co dziennie nad sobą to nie znaczy, że jest mi łatwo... ehh przykre, że najbliższe osoby ranią tak.... ciągle coś nie jest nie tak...

Tak jak olla napisała - rodzice też czasami mają dość a ich miłość przybiera czasami dziwne formy - np. wypominania - mieszkanie w jednym miejscu z rodzicami jest ciężkie i słowa wypowiedziane w gniewie bardzo bolą. Mam nadzieję że się pogodzicie a słowa zostaną zapomniane.

Kurcze nie wiedziałam że krosty z ospy można mieć w buzi. Myślałam że tylko na skórze
 
Czechow napisz pozniej po wizycie ile malutka wazy:)

do do ospy to oliwia we wlosach i w buzi ma wiecej niz na calym ciele.
na cale szczescie w buzi sama sobie robi kropki na jezyku fioletem.
 
Czesc Wam!! no to zdrówka zycze wszystkim chorym dzieciaczkom.
Olka to i dobrze, ze Oliwka juz teraz przejdzie ta ospe, ja w ogole zauwazyłam wzrost zachorowan własnie na ospe do apteki teraz to czesto chodza po pudry płynne lub własnie fiolet na wodzie no i tez po leki p/wirusowe choc one sa przepisywane w bardzo wczesnym stadium podobno.
Izabella strasznie mi przykro z powodu pracy jak to jest w ogole mozliwe-przykre to bardzo.
Ale przynajmniej ta pogoda dobrze nastraja słoneczko swieci :)
 
Iza - masakra :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Sliwka - dużo zdrówka dla Maciusia, dobrze, że nie posłałaś go do żłobka niech się wyleczy.
Olka - ospa brr pamiętam jak sama miałam. ciągle się drapałam :) zdrowia

mnie się już wszystkiego odechciewa.... pokłóciłam się z matką i ojcem.. usłyszałam słowa, których nigdy nie powinnam usłyszeć ... jakoś już mnie zaczyna to wszystko przytłaczać.. czy oni myślą, że ja nie chciała bym mieć męża? normalnej rodziny?? moim marzeniem nie było być samotną mamą...to że nie użalam się co dziennie nad sobą to nie znaczy, że jest mi łatwo... ehh przykre, że najbliższe osoby ranią tak.... ciągle coś nie jest nie tak...
HEJ KOCHANA nie przejmuj się każdy ma gorszy dzień wiem z doświadczenia że takie słowa bolą mam nadzije że wszystko się ułoży trzymaj się
 
tak wogóle to DZIEŃ DOBRY
dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków:-)
więc tak byłam w pracy 10 godzin tyrałam jak głupia żeby się dowiedzieć że mam dzwonic 8.03.10r bo do tego dnia on ma umówione dziewczyny na dni próbne a wogóle dzień próbny powinnam mieć zapłacony ale mój "SZEF" NAGLE musiał gdzieś jechać i biedny NIE ZDĄŻYŁ wrócić przed zamknięciem
szczeże to mi się wydaje że on szuka takich naiwnych jak ja że przyjdą na cały dzień nie zapłaci im i ma pracownika za darmo wrrrrrrrrrr dobrze że dziś słonko świeci mam przynajmniej troszke mniejszego doła buziaki dla was i miłego dnia
 
reklama
Czesc Wam!! no to zdrówka zycze wszystkim chorym dzieciaczkom.
Olka to i dobrze, ze Oliwka juz teraz przejdzie ta ospe, ja w ogole zauwazyłam wzrost zachorowan własnie na ospe do apteki teraz to czesto chodza po pudry płynne lub własnie fiolet na wodzie no i tez po leki p/wirusowe choc one sa przepisywane w bardzo wczesnym stadium podobno.
Izabella strasznie mi przykro z powodu pracy jak to jest w ogole mozliwe-przykre to bardzo.
Ale przynajmniej ta pogoda dobrze nastraja słoneczko swieci :)

fakt, jest jeden lek ktory mozna podawac w czasie ospy, oliwia miala kilka palmek jak bylysmy u lekarza, tez miala to dostac ale niestety moje dziecko jest na to uczulone. wiec puder plynny i fiolet musza wystarczyc.
 
Do góry