reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

ja dopiero teraz. mloda spi
byla dzis bardzo bardzo dzielna na szczepieniu, nawet nie mrugnela jak dostawala zastrzyki, strasznie dumna zniej bylam.
w domuw nagrodze lego dostala.

alonga, mozi duzo zdrowka
a olka to faktycznie bardzozaczela chorowac... u nas narazie stop z chorobami.

jaimis a ex sie moze wkocu calkowicie opamieta... aj ci faceci dziwni sa, niezaleznie od wieku...
 
reklama
jaimis od Swinoujscia,juz wszystko zaklepane,tylko jechac
gotowosc do szkoly- jest to zebranie z pania Psycholog,co dokladnie dowiem sie jutro,ale chce sie przejsc,mloda dostanie z "ciocia"
a ja mialam sie dzis uczyc,ale jakos nic z tego nie wyszlo;(
ide herbatke sobie zrobic i chce sie dzis polowyc wczesniej spac
 
Hej:-)
zazdroszczę wakacji, tez bym z chęcią nad morze się wybrała, ale w tym roku pewnie nigdzie sie nie ruszę:( Młody może chociaż z dziadkami na kajaki pojedzie.
 
dzien dobry
my jak pojedziemy to na mazury, bo tam mamy noclegi za darmo, wiec wyjdzie tanio..

a tak to 22 czerwca lecimy do niemiec na kilka

a tak to pewnie na cale dnie ebdziemy gdzies nad wode wybywac jak bedzie pogoda i czas...
 
my musimy jechac nad morze ze wzgledu,ze mloda bardzo choruje
dzis cos lekarka mowila o skierowaniu do rabki na badania
juz sie zastanawiam skad ja wezna na to kase,bo jeszcze na wrzesien do szkoly beda wydatki
 
my do Rabki chcemy w sierpniu, jak bedzie kasa na tydzien, ale to sie zoabczy bo troszke kasy na to trzeba... wiec poki co myslimy o wakacjach czerwiec-lipiec.

mloda spi, jutro mamy wolne bo laryngolog i dermatolog wiec troche bieganiny nas czeka...
 
Mozi to mam nadzieję że będzie śliczna pogoda i pięknie się opalisz, ja na wypowiedzaniu zaraz źródełko wyschnie to pewnie nigdzie nie wyjedziemy ale jak będzie ładna pogoda to nie będę strasznie narzekać bo mamy taki baraczek nad jeziorem niedaleko miasta tak z 10 minut przepisowej jazdy to mały basenik mała piaskownica i jakoś będzie, choć muszę się przyznać leciuchno zazdroszczę wakacji nad morzem ale naprawdę niezłośliwie, a jak będziesz przez Włocławek jechać i postanowiesz napić się kawy zapraszam na "daczę" ;-)
Ollka22 oj dziwni ci faceci, a ten nasz tatusiek to sam mówi że siebie nie rozumie.... a mnie się generalnie faceci się boją :-) zwłaszcza na budowie choć ja niska i chuda ;-)

A co takiego w tej Rabce?
 
dzien dobry

jaimis to ja znow zazdroszcze tego miejsca za maistem, dla mnie tosa wlasnie najfajniejsze miejsca:) cisza i swiety spokoj...

my dzis wolne mamy, na 12 do laryngologa i pozniej do dermatologa jak zdazymy
laryngolog wazniejszy bo uszka trzeba sprawdzic i musze z panai doktor porozmawiac jak to ze mala ma takczesto niedosluch ma sie do lotu samolotem... boje sie zeby pozneij nie bylo jeszcze gorzej...

jaimis faceci od zawsze sa dziwni... i sami nie potrafia nic konkretnie zadeklarowac...

a w rabce jest sanatorium dla dzieci, my juz od lutego o tym myslimy ale na nfz wyjazd wychodzi drogo bo rodzic musi za siebie za 3 tyg pobytu zaplacic a to wcale nie taka mala kwota...

czy u was tez dzis taka paskudna pogoda?
 
ollka22 i jak tam u laryngologa? To jak to nfz wysyła małe dziecko a nie dokłada nic dla rodzica? a co małolatek sam ma jechać?
A nawet fajny jest ten barak choć komfort zerowy nawet nie ma toalety i trzeba iść a las albo do wychodka. Ale jak jest cieplusio to kto się takimi pierdołami przejmuje. :-D
Mówię zapraszam na kawę jak ktoś będzie snuł się przez Włocławek.
Choć już się boję żeby mały nie zlapał kleszcza są jakieś sposoby antykleszczowe?
Pogoda niby lepsza ale na święta ma być tylko 10 stopni, a jedziemy na święta i sama nie wiem co mu zabrać czy cieplejsze ubranka czy lżejsze, nie mam wprawy w jeżdzeniu z dzieciem :-)
 
reklama
dzien dobry
u laryngologa ok, dostala tylko leki na alergie bo wiadomo teraz pyli ale o dziwo zawsze po wizycie u lekarzy dostaje kataru... no cholera koniec, nie idziemy juz dozadnej przychodni jak ebdzie zdrowa bo wraca do chora...
nie wiem teraz czy to efekt pylenia czy wizytyw gabinecie lekarskim ale znow mamy rope w nosie...

poki co mloda bedzie w przedszkolu, przynajmneij 2 dni, pozniej wolne jej zrobie, wykresle ja z dyzuru bo nie ebde placic jak jej nie bedzie.

jutro idziemy znow na urodzinki, prezentu jeszcze nie mamy, ale rano jade na wieksze zakupy to cos kupie...

wczoraj bylo super a dzis juz slonka brak... szkoda...
 
Do góry