reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

emilka bo jak jedziesz na wakacje to nie trzeba a jak sie wybierasz na stale i dziecko idzie np do przedszkola szkoly to kiedys trzeba bylo miec papiery.


madziunia ja tez wszystko robilam mniej wiecej w tym samym czasie. alimenty, ograniczenie praw,a widzen nie musialam bo u nas zadnych widzen nie ma.

raczkowa ty kobieto dzialaj bo on cie bedzie zbywal i zbywal
 
reklama
a ja bylam dzisiaj u lekarza, niby wszystko jest ok, nic nie wskazuje na porod przedwczesny moze byc nawet tydzien po terminie... okazuje sie ze moja malutka jest naprawde drobniutka i mimo tego ze dr mnie zapewniala ze miesci sie w granicach normy to jednak to jakos mi siadło w głowie.. czlowiek ani nie pali ani nie pije i zdrowo sie odzywia a dzisdzia w dolnej granicy normy.. i jak nie przybierze przez 2tyg to szpital... co prawda ja tez jestem mała, ale daje do myslenia...
u mie tez tak było. Ostatni miesiąc jakby maly ciałka nie przybierał. lekarz mnie uspokajał, filip urodził sie maleńki, bo 2800 ważył, ale prawidłowo rozwinięty. Ja tez jestem drobna i chyba już nie miał miejsca:-p


ja zmęczona, może jutro skrobnę co tam u nas...
 
Emilia jest roznica pomiedzy wyjazdem dziecka na wakacje za granice,a jego wyjazdem za granice na stale,
Ola ma racje przy stalym wyjezdzie musi byc zgoda ojca,na wakacje wystraczy zgoda jak mozna powiedziec zgoda na wyrobienie paszportu

aha wylicytowalam paszke ubran na jesien dla mlodej, za sztuke wyszlo 6,50 zl
 
martttika a urodzilas w terminie? no to moze faktycznie przez to ze i my jestesmy niewielkie ;)


no to ja bede jechac na wakacje za granice a pozniej sie okaze :-D
 
emilka87 to jest trochę moje wyrachowanie, bo jestem przekonana,że nie przyjdą wszyscy, ale mogę się mylić...jak przybędzie cała gwardia to będą mieli gdzie siedzieć, ja bynajmniej nigdy sobie niczego nie zarzucę że nie próbowałam,a przede wszystkim Oli nie będzie mieć w przyszłości pretensji że ich odseparowłam od niej. Jej ojciec jest egoistą i spotkania z dzieckiem odbywają się na zasadzie- aby mi zrobić niby na złość... Niech żyje w swojej nieświadomości. Wiem że to długo nie potrwa, niebawem stanie się niestety dla niej tylko przeszłością. Uciekam, bo cały wieczór spędziłem przy komputerze a mieszkanie odłogiem leży. Kolorowych....
 
EEEEEe dziewoje spoko luz zgoda będzie na wyjazd no problem przecież to problem z głowy dla niego :-D

Raczkowa tak poczytałam na Fb i ten Twój plemnik to taki głupio mądry jak mój więc nie zazdroszczę przepraw w sądzie...:baffled: Jak coś dzwoń przyjade mu skopać dupę :-D:-D:-D
 
inmorate ale wiesz wyjazd to nie koniec alimentow... jedno nie wyklucza drugiego a jak on tak kocha swoja ksieznicze sadziszze da ci pelne prawa do podejmowanai decyzji za granica??


nie wyspalam sie .... jakos tak dziwnie pusto....
 
madziunia8 o kurde no to teraz mnie zalamalas :baffled: bo ja mu napisalam wszystko od rodzaju pieluch po rozmiar ubranek wszystko :baffled: kurrr jaki czlowiek glupi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a co mu szykujesz jesli mozna wiedziec? moze cos bede mogla wykozystac :eek:


emilka ja rozumiem ze 2 tys to duzo ale jego nie interesuje skad ja wzielam 6 tys na leki jak bylam w ciazy i na wyprawke :baffled: a takie gadanie ze ja podejde po te rzeczy to nie ma sensu bo pwnie ich nie ma powiedzialabym ze moze kupic wszystko w tesco ktore jest 24h ale nie bede sie z nim szarpac a jakbym mu powiedziala zeby mi kase dal to tez by mnie wysmial bo powiedzialby ze nie wiem co z nimi zrobie pedal jeden :crazy: zreszta jakby mi dal to pewnie 50 zl i kazal ta cala liste zakupow zrobic....


powiem Wam ze jak jeszcze w ciazy mialam jakis sentyment do niego i na poczatku jak urodzilam kilka dni mialam wrazenie ze sie pouklada tak teraz jakbym go spotkala to bym po prostu mu w twarz naplula ...
 
reklama
raczkowa nie masz na co czekacpiszpozew,sciagniety z neta, oddawaj do sadu reszte juz na rozprawie przedstawisz.
wierzyc sie nie chce ze trafiamy na takich dupkow.... ich po jednym nieodpowiedzialnym zachowaniu powinno sie kastrowac:angry:
 
Do góry