reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
jaimis ja też, od zawsze w bloku, a mieszka się rewelacja, tak sama z siebie nie chciałabym wrócić już do bloku, choć różnie w życiu może być. Więcej przestrzeni, Maja w końcu śpi osobno, bo mam miejsce, żeby jej łóżko wstawić... bez porównania z blokiem:-)
 
Revenalka u nas wszystko w porządku. W każdym razie do przodu. Tylko jakoś na BB energii nie wystarcza. :sorry2:
Na wsi jest fajnie jak wszystko jest.))
 
Revenalka dla mnie zwłaszcza wiosna lato to plus mieszkania w domku jak wygram w totka przeprowadzę się do małego domku nad morzem śródziemnym :-)
 
Elena, najważniejsze, że do przodu :-) Póki co dużo rzeczy nie ma, ale jest prąd, ciepła woda i internet :-D
Jaimis ja też mam wizję takiego małego domku dla mnie i M. gdzieś nad jeziorem :-D może kiedyś ;-)
 
no też kiedyś miałam wspólną wizje takiego domku ale miał być obowiązkowo garaż z kanałem bo ojciec mojego dziecka kocha grzebać w samochodach no ale czas zweryfikował wizję teraz mam wizję że poznam faceta już z domkiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Samotne mamy jak ogarniacie wszystko finansowo?
Nie macie wyrzutów sumienia, że Wasze dzieci nie mają tego wszystkiego co inne dzieci.
Ja już powoli nie ogarniam...
 
reklama
oj chyba nikt tu dawno nie zaglądał :(
Jestem ciekawa jak samotni rodzice ogarniają wakacje z dwójką dzieci. Jadę za miesiąc nad morze i już mam mega stresa :(
 
Do góry