reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dzień dobry. :-)

Zuzia je śniadanko,ja spijam kawkę,a G. poszedł do szkoły,a później do pracy,więc spotkamy się dopiero jutro. :baffled: :-(
Wczoraj za to po szkole przyszedł do Nas,Zuzia poszła spać,a My wyskoczyliśmy do pizzeri,bo nigdzie Nam się iść nie chciało - strrrrrasznei zimno było,więc tylko szybko zjedliśmy i wróciliśmy do domku - pod ciepłą kołderkę. :cool2: :-D :-D :-D
Śniegu też u Nas trochę nasypało,ale na sanki,to za mało,niestety. :-(

W ogóle wczoraj rano G. wyskoczył nagle z łóżka i powiedział "Idę,papa" i dał mi i Zuzi buzi i wybiegł. :baffled: Przestraszyłam się,co się stało. :sorry2: A On po jakichś 40minutach wrócił z ogromnym bukietem z czerwonych róż - później wstawię fotki. :-D I dostałam jeszcze cuuuuudny perfum. :tak: :tak: :tak: :-D

Popołudniu poszedł do szkoły,a ja z Zuzią wyskoczyłam po szklanki. :-p Takie do soku. ;-) :-p No i wróciłyśmy,oczywiście,z kolejnym autem. :sorry2: Tym razem w postaci wielkiej poduchy. :-D :-D :-D

http://www.allegro.pl/item486710235_smieszny_samochod_garbus_45cm_prezent.html

Podsumowując - urodziny uważam za mega udane!!! :tak: :tak: :tak: :-D

Phantas - śliczne foteczki. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry:-)mozna powiedziec ze wieczor byl udany:-pza ta noc :no:Kacper co 15 minut sie budzil i tak do samego rana:-(nie mam pojedzia czemu on nie moze spac:sorry2:dzisiaj jedziemy na zakupy,musze sobie cos kupic na ten bal:rofl2:
Agutka fajnie ze mialas udane urodzinki;-)a ten samochodzik fantastyczny jest:tak:milego dnia kobietki:-)
 
Zuziulka już śpi. :-)

A taki oto bukiet dostałam od G. :

img0010tp9.jpg


img0012dh0.jpg


 
A ja siedzę sama z dzieciakami.
Fiodor u dziadków a Tomasz w pracy :(

Obiadek mam z wczoraj dla Maluchów więc im zapodam kalafiorową i o 14 luli, luli :)

U nas nie ma żadnego śniegu, nawet słoneczko wychodzi :-)
 
reklama
Do góry