reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Cześc i dziś. ;-)
Zuzia śpi od godzinki,a ja w tym czasie zdążyłam sobie zrobić końcóweczki na pazurkach kawałkami folii. ;-) Różowe. :cool2: :-D :-p
 
reklama
w końcu przyszła moja upragniona przesyłka. Zamówiłam sobie kwas pirogronowy na twarz i nareszcie dotarł. Chyba wystawię mój pierwszy neutralny komentarz, tylko dlatego, że wszystko jest. A dziewczyna powinna negatywa dostać, bo kasa u niej na koncie była już 9-tego, a przesyłki podobno wysyła w 3 dni od zaksięgowania. Po kilku mailach odpisała że przesyłka wyszła 17-tego, a wczoraj już byłam tak poirytowana, że jej napisałam, że chcę pieniądze z powrotem. Dzisiaj przyszło moje zamówienie listem poleconym (a płaciłam za paczkę) no i data nadania to 24-ty. I jak tu się nie wkur.... ???
 
cześć Cara.
Nic więcej nie mogę napisać jak tylko to, że mi przykro, że ten facet okazał się takim palantem.:dry:

dzien dobry.
ja mam kawke juz dawno wypita, teraz czas na pyszna herbatke:)

Aga mi raczje nei chodzilo o to ze ty masz gotowac osobne obaidy, ale czasem mozesz zastapic mame, np w weekend i sprobowac ugotowac cos fajnego:))

Cara przykro mi ze na tAkiego faceta trafilas!

Cara - mówisz o W??

przykro mi

Niestety mowie o W...

I co zrobic? Faceci to skur****... :(...
Wytłumaczył mi to wszystko tak - gdybym nie znalazłam na nk zdjecia jego i tej dziewczyny to wszystko bylo by ok. On mi juz nic nie musi tlumaczyc, bo juz wszystko wiem. Wrocil do niej jakis czas temu, ale mi nie mowil bo mu ze mna dobrze bylo... :-/... ALE W KONCU BY MI POWIEDZIAL!!!
:-/... Po prostu mam dosc
 
reklama
Do góry