reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzisiaj zrobilam mi pobudke o 7, wiec dosc wczesnie jak na nia.
w dzien kladlam ja dwa razy spac... tylko bez efektu.

wiec po 18 ja wykapalam i polozylam i w 5 minut zasnela.

jak wczesnie wstaje to i wczesnie chodzi spac.
 
reklama
Ja tylko na chwilke. ;-)
Zuzia ogląda wieczorynkę. :-) Dziś w ogóle nie spała w dzień i nic jeść nie chciała. :no: Normalnie jakiś dzień na "nie". :sorry2: Ale humor miała dobry,więc zaliczyłyśmy we dwie dłuższy spacerek,bo pogoda była prześliczna. :-D A G. w tym czasie z moim Tatą skręcał nowe kanapy u moich Rodziców. :-D Przy okazji Zuzia dostała większe łóżko. :-D W spadku po Wujku. :-p Teraz to normalnie ma łoże,że hoho! :-D :-p

Ok,uciekam,bo G. robi kolację i muszę mu tam pomóc z sosem czosnkowym. :-p

Dobrej nocy! :-)
 
dzisiaj zrobilam mi pobudke o 7, wiec dosc wczesnie jak na nia.
w dzien kladlam ja dwa razy spac... tylko bez efektu.

wiec po 18 ja wykapalam i polozylam i w 5 minut zasnela.

jak wczesnie wstaje to i wczesnie chodzi spac.

u nas jest identyko i moj tez juz spi, jak nie ma drzemki w dzien zasypia kolo 18 juz na noc i wstaje i 8 nastepnego dnia;-)

agutka sos czosnkowy, mniami-wpraszam sie:-)

my tez dzis caly dzien na dworze, stalam na pasach i poczulam cieplo slonca na nogach:-Dwspaniale uczucie..ehhh ta wiosna;-)

a ja uciekam ogladac setny raz uciekajaca panne młodą:sorry2:;-)
dobrej nocki dziewczynki!
 
dobry wieczór

Agutka
- u mnie dzisiaj to samo, Olina cały dzień nie spała, i prawie jeść nie chciała. Do tego przez 2 godziny krzyczała, że na basen chce i nie pomagało nawet to, że mówiłam jej, że pójdzie dopiero wtedy gdy nie będzie miała chrypy. :-)
A właśnie, ma taką mała - i jaki fajny głosik przez to ma.

Dzisiaj byłam w sklepie i napaliłam się na sztućce Diuka, zrobili przecenę z 599 na 299 czyli o 50%, a ja już tak od pół roku mam zajawkę straszną na to by mieć dobre sztućce w domu a nie jakiś syf.

Dziewczyny, Cara - kupił jej lapkę, czy to ważne jaką?? Dajcie spokój, jak pan będzie chciał to mu niech odda, a jak nie to nie. Bo niby dlaczego??
Ja dwa razy tak wszystko swoim byłym oddawałam. Teraz już nic bym nie dała - po tym jak usłyszałam, że dawca mi przecież mieszkanie zostawił - wyobrażacie sobie?? MOJE, MOJE mieszkanie mi zostawił - gdy to usłuszałam to całe osiedle słyszało mój śmiech :-) - tak więc - gówniany, nie gówniany - mało miejsca zajmuje :-)
 
a co do obiadu - u nas dzisiaj udka z kurczaka pieczone w żurawinie (Piotrka mama dla nas upiekła), do tego chiński ryż na sypko do ryżu sos miodowy i fasolka szparagowa - mniamuśne
 
hi

aż się głodna zrobiłam czytając wasze posty :-p

mówicie wiosna u Was :sorry2: u mnie padał śnieg przez 5 min dosłownie a zasypało nas jakby z dwie godz intensywnie padał :szok:
 
reklama
Cześc mamuśki.Dawno mnie tu nie było...Praca praca i jeszcze raz praca.Od poniedziałku koniec,ale jade do Wrocławia na konsultacje i po termin operacji.Chyba już nic nie da się przesunąc...
 
Do góry