reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Ona ma teraz 6 tygodni.
Za kotami się ugania, z dnia na dzień jest coraz szybsza :)

Powiem szczerze, ze wzbudza się u dzieci taka opiekuńczość względem tego psiaka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
slodko musza wygladac dzieci opiekujace sie takim szczenaiczkiem:))
a koty niech uwazaja:))

piesk ktorego mamy wziac ma dopiero 4 tyg, i jedziemy go tylko zobaczyc, narazie to jest taka mala kuleczka:)
 
wiesz Amelia jest rehabilitowana z pieskami już rok więc my znaliśmy reakcje na psy. Poza tym bliźniaki wychowywały się z jamniczkiem moich rodziców jak oni się urodzili to jamnik miał 3 miesiace więc od maleńkiego :)
 
wiecie co ja się zbieram cały czas do prasowania...a mam tyle tego, ze zaraz gwizdnę. Chyba z 7 pralek nie prasowałam, bo nie dałam rady się odrobić ;)
 
ja skonczylam praoswanie na dzis.
wyprasowalam troche zaleglycyh rzeczy. no ale u mnie duzo tego nie b ylo.

Tafi jak Oliwka sie urodzila to ja tez mialam psa. ale musislama go oddac, bo ciezko bylo wylapac na co jest uczulona.
teraz sadze ze to nie byl pies winowajca, tylko papuga.

teraz zdecydowalismy sie na pudla bo nie ma siersci, i dodatkowy plus to to ze sie nie leni.
juz bysmy meili szczeniaka, no ale moja ciocia jest dziwna i nie mamy.

moja ciocia miala mi zalatwic namairy do faceta ktory mieszka niedaleko niej i mial szczenaiki, no i co.... w ten wtorek mi napisala ze szczenaikow juz nie ma, i ze ten facet handuje u nas na targu.
myslalam ze szlag mnie trafi!
 
Tafojka jakiego szczeniaczka macie? :-)
Jak odszedl nasz Felus, to odrazu wzielismy kolejnego jamniczka - czarnego Fido ;-)
No z Daskiem sie kochaja :-) - grysc, szarpac i warczec na siebie ;-)
Ale dobre momenty tez sie zdarzaja ;-)

attachment.php


Fido za to w przeciwienstwie do Adaska, uwielbia spac w jego lozeczku!!

My juz po wizycie u p. doktor. Gardelko juz w porzadku, w pon do kontroli. Chciala mi jeszcze opieke przedluzyc, ale szef raczej by juz nie wytrzymal, zeby sklep byl znowu zamkniety (w poniedzialek musial byc - stazystka sama sobie w ogole nie radzi :(... Caly ten tydzien sklep byl na glowie jej i 16-letniej praktykantki, ktora wiecej wie i umie niz to 21-letnie dziewcze :-/... Ani obslugiwac klientki, ani kase, ani wydawanie... Zawsze w kasie sa braki na koniec dnia :( i to ttylko w te dni, jak ona zabiera sie za wydawanie, wiec juz jej nawet tego nie wolno robic...)

Przy okazji zaliczylismy spacer, ale tylko osiedlowy - boje sie na tej opiece za duzo pokazywac na miescie, bo czasem ktos mial by pretensje, ze z malym juz ok, a ja w domu zamiast do pracy...
 
reklama
Do góry