reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Cara zdjęcie cudne. :))

A my mamy małego labradora :):-)

Jej zazdroszcze!!

Moim marzeniem jest labrador albo golden retriever...
Ale to nie zwierzeta do trzymania w bloku...


moze kiedys będe miała dom z ogrodem ;-)
Wtedy do dwojki dzieci ( no co ;-) musi byc jeszcze Julka albo Dawidek :-) ) dołączy jeszcze taka mała, słodka iskierka :-)

Nie wyobrazam sobie domu bez psa!!

Idziemy zabrać sie za rysowanie... I sprzatanie...
Ma dzisiaj na kawke wpasc kumpela, z która konkurowalam o prace w sklepie ;-)... Mimo rywalizacji, spiknelysmy sie na maxa :D
 
wpadlam sie przywitac i uciekam sprzatac i gotowac gulasz...
my dalej nic nie zalatwilismy, kurcze zla jestem jak nie wiem:baffled:
mam nadzieje ze w pon juz przyjdzie ta karta i cos sie ruszy...

Cara boskie zdjecie, normalnie cudo:-)
no i zdrowka dla synka:tak:

ok zmykam, zajrze pozniej
 
siema też:-)
agutka - co jęzorek wywalasz---od razu mi sie myśli ze coś łobuujesz:-D

marta - przechlapane- a do świąt rozumiem ze nie uda się wrócić?
tafi - Wam to zdrowia zyczę:tak:
cara - dla adasia również- fajne zdjęcie:tak:

dziewczynki u mnie tez juz góra prasowania ale po wczorajszym sprzątającym dniu dziś sie zmagam z migreną i nie robię nic - tylko zupę gotuję:tak:
basia i aga - fajnie macie jadąc razem - bym ise dołączyła tylko dla mnie za daleko- ja lubię pobierowo, rewal a ta karwia ......... chyba juz wyzej nie mazna:-D
ola - pozdrawiam

w ogóle wszystkie pozdrawiam:tak:
ale ładnie jest -co?:-)az pyszczek się usmiecha mimo bólu
 
Ja sie dzisiaj zabieram za pisanie pozwu o ograniczenie praw - i zrobie to bez pomocy zakichanej pani adwokat ;-/...
Mam dziwne wrazenie, ze babka wyczula ze kasy na mnie nie zrobi, dlatego olała całą sprawe...
Mam racje mamuski?
Tylko wy rozumiecie takie sytuacje!
 
Powiem szczerze cara, ze ja nie rozumiem takiej sytuacji, żeby Pani adwokat tak sie zachowała... oczywiscie nie oznacza to to, że tak nie było, ale zagadkowa babka z niej jest...

My bylismy na chwilkę na polu. Nie da sie siedzieć przy takim cieple drugi tydzień w domu. Myślę, ze Amelii to tylko na dobre wyjdzie, ale humor jej dziś niestety nie dopisuje.

cześć Hana :))
 
tafojka nie chciala bys wiedziec jaki wsciekly moj tata był, jak mu o wszystkim opowiedzialam :-/...
Jemu mowila jedno, mi drugie, i widac ze przy rozmowie ze mna jej sie bardzo spieszylo, bo co chwile patrzyla na zegarek :-/...
Nie milo być tak potraktowanym...
 
reklama
Dzien doberek:-)
Cara ja tez sama bez pomocy adwokata ograniczylam prawa dawcy.A co do tej adwokatki ta brak slow:no:.
A u nas pieknej pogody ciag dalszy,jest nawet cieplej niz wczoraj w koncu mamy wiosne:-).
 
Do góry