reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Dobry wieczór. :-D

Zuzia wybiegana,wymęczona już śpi od prawie godzinki. :-) Byłyśmy dziś w mieście po kredę i blok,bo się Nam pokończyły,na lodach,no,a ja przy okazji kupiłam kilka bratków i je sobie za oknem posadziłam,bo mam taka fajną góreczkę. ;-) Trawkę świeżą posiałam,więc będzie cuuuuudnie! :-) :tak: A Zuzia dzielnie mi pomagała. :-D A później piaskownicowałyśmy. ;-) :-)
 
Hej...
Ja mam wielkiego minusa u mlodego.
wieczorem u mojej kuzynki była fryzjerka, więc przy okazji obciela mlodemu wlosy... Ryku i krzyku jak by ktos go ciał na żywca ;-/...
Od tamtej pory 3ma sie ode mnie z daleka i patrzy spod byka ;-)...

No i chyba ząb dal mu sie we znaki w nocy... 3 godziny walczyl ze mna i z mama zanim zasnal ;-/... I ciagle sie przebudzal, pchal raczki do buzi i jeczal... Okropnosc :(....
 
Dzień dobry upalnie! :-D :-D :-D

My już po porannym 2,5 godzinnym spacerku. :-D Byłyśmy w takim dużym centrum handlowym po buty dla Zuzi - kupiłam w CCC takie balerinki cudniusie - Zuzia sama sobie wybrała. :-D Kolor też - bialutki. :-p :-D :tak: :tak: :tak: :-D
Później poszłyśmy na miasto na taki jarmark świąteczny - achh,ile ludzi! A jak tam kolorowo! :-D :-)
Zuzi zachciało się balona,więc pytam się,czy chce takie autko na patyku,a Ona,że nie,że wiatraczek! Ło matko! :szok: Pytam się raz jeszcze,czy na pewno auta nie chce,a Ona,że wiatraczek i kropka! No byłam w szoku,bo to przecież taka auciara,że masakra! :szok: :-D :-D :-D A do tego upatrzyła sobie dmuchanego Teletubisia - PO,że aż panie się podśmiechiwały,jak Zuzia z radości aż piszczała,gdy go dostała. :-D :tak: :-D

Teraz od 12 śpi,a ja zdążyłam już sobie tapicerkę na krzesłach poszorować - zaraz będzie sucha,bo tak słonko daje,że masakra! :-) :-) :-)

A popołudniu mamy w planach rodzinnego grilla,mniam! :-p :-D
 
Ostatnia edycja:
Agutka udany dzien juz od rana ;-)

My porzadkujemy, tzn, ja i mama ;-)... Faceci skapitulowali i wyszli na spacer...

My z grillowaniem poczekamy jak malemu katar przejdzie do konca, bo mamy zapro do moejj kumpeli ;-) - duze podworko i kilka cioc uwielbiajacych dzieci ;-)...

Ja wieczorem wybiore sie pewnie z malym do kuzynki, tam sie zawsze wyszaleje z kuzynem i pada pozniej jak zabity ;-)... 2 dzieciaki i stos aut - co im trzeba więcej? ;-)... no w sumie trzy dzieciaki, męza kuzynki tez dolicze ;-)


Agutka, Twoja mała wciąż spi w dzien? Ehhh my tego unikamy jak ognia - mlody pozniej spac idzie okolo 24.... Ale moje dziecko pod wzgledem spania to wciaz ewenement ;-)
A jak w dzien nie spi, to po 20 juz pada :-)
 
Cara,tak,Zuzia śpi po 3h. :-) No,neraz po 2,5. ;-) :-D Ale Ona od urodzenia była ogromnym śpiochem. :-D :tak:
Wieczorem najpóźniej o 20. już śpi. :tak: :-D No,chyba,że jakieś emocje "wezmą górę",ale to wiadomo. ;-)
 
Cara,tak,Zuzia śpi po 3h. :-) No,neraz po 2,5. ;-) :-D Ale Ona od urodzenia była ogromnym śpiochem. :-D :tak:
Wieczorem najpóźniej o 20. już śpi. :tak: :-D No,chyba,że jakieś emocje "wezmą górę",ale to wiadomo. ;-)

Moj jak raz zrobil sobie drzemke od 12 do 15, to spac szedl o 1.30 ;-)

Ja juz padam od tych porzadkow!!
 
reklama
dzien dobry:))

my jednak wczoraj niem pojechalysmy do hodowli pieskow bo udalo nam sie znalezc ciekawsze ogloszenie:)
Oliwka jest po prostu zachwycona pieskiem, nie spodziewalam sie takiej super reakcjiz jej strony:)

my juz dzis po sapcerku, teraz bierzemy sie za obiadek
 
Do góry