reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry dziewczyny :)

Olka wlasnie widzialam pieska, boski jest i widac ze milosc od pierwszego wejrzenia miedzy nim a Oliwcia;-) juz sie zdecydowaliscie??
ile on ma?? slodziak niesamowity:tak:

co do swiat no to my faktycznie zostajemy, bilety drogie no i nic nie zalatwione a moja mami i tak pracuje wiec mam nadzieje ze nie bedzie ciezko;-)
 
reklama
Cześć i czołem. ;-)

Wczoraj sobie we Trójeczkę popołudniu jeszcze pogrillowaliśmy i dopiero hen wieczorem zlądowaliśmy do domku,hihi. :-D

U Nas dziś już trochę mniej słonka i stopni na termometrze,ale też jest przyjemnie. :-) :tak:

Byliśmy wymienić butki na trochę mniejsze - Zuzia wybrała czerwone,b były albo różowe albo właśnie te co mamy. ;-)


Ola,piesek uroczy! Oliwcia widać,że mega zachwycona! :-) A to kundelek? :-)
 
Martucha swieta szybko mina.

a codo pieska to jest miniaturowy pudelek, tylkotrzeba go juz obciac, wlos szybko mu rosnie.\
ma 3 miesiace, wiec jest z najgorszego odchowany.
Oliwcia zakochana jest w nim i wszystkim powtarza ze to jej pies.
jutro idziemy zapisac go na wizyte do fryzjera:)

teraz i Oli i psiak spia
 
Same wielbicielki pieskow tutaj ;-)

Ja niestety mam kiepskie skojarzenia z pudlami... Ale to przewaznie wina wlascicieli i wychowania...

attachment.php


Jeszcze sie pochwale foto ze spacerku wczorajszego i znikam do kredek ;-)
 
my po sapcerkuz pieskiem, teraz juz w domku siedzimy.
pogoda taka srednia.

Cara kazdy pies jest inny, zalezy od tego jak jest wychowany.
tej ktorego mamy jest jeszcze bardzo wystraszony bo pierwszy wlasciciel nie byl za fajny.
 
Agutka ale fajnie ztym grilem, kurde my mielismy robic ale tata teraz pracuje i nie ma kiedy na ogrodku nowego stolu zrobic.
ogolnie trzeba tam ogarnac do konca po zimie.
 
My tak mielismy z Fido - byl przerazony jak do nas trafil i w oplakanym stanie.
Niestety ja trafialam na strasznie zlosliwe pudle, do tego nie lubiące dzieci ;-/... Ale mowie, ze to juz wina wlascicieli i wychowania ;-/... niestety
 
U Nas popołudniu ja zajęłam się mega sprzątaniem,bo ostatnio jakoś nie miałam kiedy. :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: A G. domalował Zuzi na ścianie Teletubisia Po. :-D :-D :-D Moi Rodzice zapowiedzieli się,że zabierają Wnuczkę na popołudniowy spacer,więc mogliśmy z G. wszystko do ładu w domu doprowadzić. ;-) :-D
A Dzidziola,jak wróciła ze spaceru,to aż piszczała i skakała z radości na widok Po. :-D :-D :-D

W ogóle scroll w myszce mi siada,wrrrrrrr!!! :wściekła/y:
 
reklama
Do góry