reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam wszystkie samotne mamy :)
niestety po dlugiej walce tez musze do was dolaczyc... :( zostalam sama z pol roczna coronia. wlasciwie to bylam sama tez i w ciazy potem chwila normalnosci, porod... i znowu sie zaczelo ;/ i tak wlasciwie to przez ostatnie pol roku tez bylysmy same ale nieoficjalnie :p bywalo ze sie szanowny tata pokazal na 2 lub 3 godziny ;/;/;/ a teraz znowu pomijajac mnie w tej decyzji, tatus stwierdzil chyba ze i to za duze zaangazowanie i mi oswiadczyl ze to koniec... wiec co za tym idzie ma wszystko gdzies ;/. i tak juz oficjalnie stalam sie samotna mama i chociaz wiem ze to najlepsze rozwiazanie dla mnie (nie musze znosci fochow, chamstwa i klamst) to tak mi przykro z powodu Tosienki ;(;(;( bo on totalnie ja olewa i moja kochana corcia bedzie przechodzila to samo co ja nie majac ojca ;:):)(
mam nadzieje ze nie ja jedna tak tu wpadam i sie zale... ale cos mnie dzis wieczorem tak ruszylo i chce sie tym z kims podzielic, z kims kto tez jest w takiej sytuacji.
dzieki za zrozumienie :)
 
reklama
Kinia pamiętaj, ze prawdziwym ojcem nie ebdzie ten co zrobil, ale ten co pokocha i wychowa...
Nigdzie nie jest powiedziane, że życie spędzicie we dwie... ;-)
 
kinia13 ja mam identyczna sytuacje. Tatus pobawil sie corcia 2 miesiace i mu powoli przechodzi. Ze mna byc nie chce i slysze ciagle ze to nie ma sensu, nie wypali itd.

Kinia pamiętaj, ze prawdziwym ojcem nie ebdzie ten co zrobil, ale ten co pokocha i wychowa...
Nigdzie nie jest powiedziane, że życie spędzicie we dwie... ;-)
:tak::tak::tak:


wesołych wszystkim:-)
 
E... ja tam zadnych swiat nie czuje...
Weekend jak kazdy inny...
No oprocz fatu, ze moj ojczulek sie spil z wujkiem i dzisiaj umiera :]...
A ja z lekka boje sie wyjsc z malym, bo z wiadrami po dworze lataja ;-/...
 
reklama
Do góry