reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam dziewczyny
Iza gratuluje pracy:) super ze tak syzbko cos znalazlas:0
Alicja teraz bedzie juz coraz lepiej. wiem jak sie czujesz, moja corcia tez ma przyrodnie rodzenstwo, tylko mlodsze.
no i moja corcia nei ma zadnego kontaktu z ojcem odkad skonczyla rok... jego decyzja... jego sumienie... jego strata...

a ja sie chcialm pochwalic pierwsza dobra wiadomoscia w tym roku... od marca nie mamyw przedszkolu oplaty stalej:)
jejku ale ja jestem szczesliwa:)
 
reklama
witam dziewczyny
Iza gratuluje pracy:) super ze tak syzbko cos znalazlas:0
Alicja teraz bedzie juz coraz lepiej. wiem jak sie czujesz, moja corcia tez ma przyrodnie rodzenstwo, tylko mlodsze.
no i moja corcia nei ma zadnego kontaktu z ojcem odkad skonczyla rok... jego decyzja... jego sumienie... jego strata...

a ja sie chcialm pochwalic pierwsza dobra wiadomoscia w tym roku... od marca nie mamyw przedszkolu oplaty stalej:)
jejku ale ja jestem szczesliwa:)

Cześć
Znieśli wam opłatę czy po prostu Ty masz ulgę?
 
DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI
ja właśnie się zbieram do prokuratury po zaświadczenie że siedzi i do sądu odnośnie alimentów trzymajcie kciuki buziaki dla was i miłego dnia
Czekamy na informcje co zalatwilas ja jutro do sadu sie wybierm obejzec akta bo wrocily juz z Akademii Medycznej
ticker.php

024013950.png
 
czesc Mamuska, co u was slychac??
Czechow przedszkole sie dzis oficialnie o tym dowiedzialo.
tak powiedzial pani dyrektor, a na ogloszeniu ejst napisane ze od marca zostal zniesiona oplata stala.
 
witam panie;-)
gratuluje WZNIESIENIA oplat:-)
co załatwiłam hmmmmmmmmmmm jutro składam papiery dodatkowe w kwietniu będzie sprawa i powiedzieli że powinnam bez problemu dostać te 500zł co pisałam huuuuuuuuuuuuuuuura:-);-)więc coś się rusza buziaki dla was
 
czesc dziewczynki i tutaj

witam wszystkie nowe mamusie:tak:

ola - fajnie ze zniesli wam opłatę stałą... ciekawa jestem jak to będzie wyglądało w praktyce... już wiesz czy bedziesz płacić mniej?
cześć mamuska, czechow:-)



a gdzie reszta załogi
coś pokład opustoszał w ostatnich czasach:sorry:
pozdrawiam
 
reklama
Hana jak naarzie w marcu bedzie tylko oplata za zywienie, i tak ma zastac, oplaty stele am przejac miasto.
pani dyrektor nie wygaldala an szczesliwa, pewnie wymysli cos nowego od wrzesnia:)
 
Do góry