reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Cześć laski :)

Tak wpadłem na chwilkę, bo już nawet nie pamiętam kiedy tu ostatnio byłem. Część z was mnie pewnie nie zna więc miło mi was poznać. Te które znam oczywiście ściskam gorąco.
U nas generalnie jest gwarno i dla zainteresowanych powiem, że Melcia (zresztą właśnie mi coś tłumaczy) to taka moja córeczka której jak twierdzą niesprawiedliwie niektórzy nieco za bardzo ulegam, ale śpieszę donieść że to nie jest prawda.

Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.
 
Cześć laski :)

Tak wpadłem na chwilkę, bo już nawet nie pamiętam kiedy tu ostatnio byłem. Część z was mnie pewnie nie zna więc miło mi was poznać. Te które znam oczywiście ściskam gorąco.
U nas generalnie jest gwarno i dla zainteresowanych powiem, że Melcia (zresztą właśnie mi coś tłumaczy) to taka moja córeczka której jak twierdzą niesprawiedliwie niektórzy nieco za bardzo ulegam, ale śpieszę donieść że to nie jest prawda.

Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.

Cóż to za osobiste wycieczki i publiczne usprawiedliwianie ;-)
 
reklama
Do góry