reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dziewczyny mozecie mi polecic jakis syrop na kaszel mokry dla rocznego dziecka. Lekarz przepisal DROSETUX ale juz wczesniej go uzywalismy i g... pomaga. A co do przedszkoli to wniosek mozna zawsze zlozyc, ale w pierwszej kolejnosci przyjmowane sa dzieci mieszkajace tam gdzie on sie znajduje i dla dzieci z innych miast zazwyczaj juz miejsc nie wystarcza

Witaj ja kilka dni temu byłam u lekarza moja córeczka bardzo mocno kaszle (mokry kaszel) Lekarka zaleciła 3 x dziennie syrop PULNEO a pół godziny po nim Drosetux, krople wit C + krolple na noc Sinecod. U nas po 1 dniu zauważyłam poprawę
 
reklama
Hej:-)
U mnie ok, załatwiłam trochę spraw w szkole:-) A dziś wpadłam na pomysł, żeby w kwietniu jechać z Michałem do Centrum Naukowego Kopernik, słyszałam o tym sama dobre opinie, podobno świetne miejsce, Miśkowi napewno będzie sie podobać:-)
 
domanska ja mam nadzieje ze jak anjsyzbciej uporasz sie ze wszystkim

my w piatek bylysmyw kinie,a teraz to weekendy bedziemy od pogody uzalezniac, jak bedzie ladnie zawsze mozna gdzies pojechac:)
 
Cześć wszystkim:-)

Dziewczyny może wy mi pomożecie, zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad taką sprawą...skoro ojciec Michała uznał go za swojego syna, ale mały nosi moje nazwisko, to jakie jest jego nazwisko rodowe? Moje czy ojca?
 
ojca??:dry: raczej dziewczynki maja rodowe nazwiska to znaczy panienskie.. a ze chłopak ma takie same nazwisko od urodzenia co sie utarło... to chyba ojca..
ja też wierze ze mi sie wszystko ułozy...
a pozatym

wszystkim kobietkom takze i sobie skladam naserdeczniejsze zyczenia z okazji Dnia Kobiet!! :-);-):-D
 
No właśnie, nazwisko rodowe to niby te któr nosi się od urodzenia, Michał nosi moje, ale to chłopak więc chyba rodowe powinno byc po ojcu;-/
 
A mnie sie wydaje ze rodowe to po matce, czyli takie jak ma teraz, najlepiej to wez sobie pelny akt urodzenia i tam wszytsko bedzie pisalo, a mnie zaraz kurwica szczeli, bo zalatwiam sprawy papierkowe i normalnie jeszcze takiego syfu to nie widzialam, wysylaja mnie od jednej do drugiej instytucji, z drugiej do trzecie z trzeciej do pierwszej i tak w kolko. Normalnie wiecej czasu posiwiecam na zalatwienie spraw niz dla swoich dzieci. W tej Polsce to burdel na kolkach jest. I jak jeszcze raz mi dzisiaj ktos powie ze mam wrocic tam gdzie juz bylam to nerwy mi puszcza i zle sie to moze skonczyc. Caly dzien znow zesputy, ehhhh
 
reklama
Do góry