reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Hej:-)
Phantas co u Ciebie? dawno Cię nie było.

Ja dziewczynki piszę pozew o podwyzszenie alimentów i tu prośba do was abyście pomogły napisać mi uzasadnienie bo jakos pomysłów brak.

i jeszcze jedno pisze o 700 zł ale liczę na 500 teraz dostajemy 400 zł, może któraś z was wie czy jeśli dostanę więcej niz 500 zł to fundusz mi wypłaci 500 zł czy przy wyższych zasadzonych alimentach może już nic mi nie wypłacą?
 
DZIEN DOBRY
Alonga fundusz chyba tylko do 500 wyplaca, niestety... a jak ci zasadza wyzsze to bedzie to roslo jako dlug ojca i tyle... kiedys moze splaci.
ja czekam na swoj pozew o podwyzke, bo tam uzasadneinie prawnik pisal, jak bede miala to chetnie pomoge:)

my wczoraj bylysmy na urodzinach kolezanki oliwiki a dzis maly wypad na maisto na lody i kawke z kumpela:) mloda byla z nami, przy okazji dostalysmy zaproszenie na wesele:)
 
Ollka22 owocny wypad na kawę skończy się na weselisku, będą tany - tany ;-)
Dobrze że u laryngologa ok, ja też mam nieraz obawy w poczekalniach że natępuje wymiana bakteryji, no ale czasami trzeba zaryzykować

Alonqa ja jeszcze nigdy nie pisałam życzę powodzenia i może za jakiś czas sama o poradę się zgłoszę
 
hej:-)

Juz napisałam wczoraj, sprawa ma być pod koniec maja, mam nadzieję, że wszystko się uda.

Ola wytłumacz mi taką sytuację, jeśli dostanę wyrok i zasądzą mi np. 550 zł to z mopsu nie dostanę nic? Czy dostane tylko 500 zł?
 
dzien dobry

Alonga jak dostaniesz 550 to mops ci wyplaci 500 zl a te kazde 50 bedzie winny ci ex... czyli jego zadluzenie bedzie i wzgledem ciebie i wzgledem mopsu.

a te 500 zl bedziesz zawsze dostawac:)
 
ufff bo jużm myślałam, że zostane z niczym:-) wyobraźcie sobie, że mój przecudowny ex napisał mi ostatnio żebym złozyła pozew o podniesienie alimentów to on się zgodzi na każdą kwotę jaką będę chciała, łaskawca jeden, szkoda że na wolności nie był taki wielko duszny tylko dorabiał jakąś lafiryndę pajac jeden.

A co do wesela to miałam miec 3 w końcu nie idę na żadne z tych co miałam być proszona, ale za to idę z kolega 28 maja jako osoba towarzysząca chociaz sukienki na te 3 na które nie idę się nie zmarnują:-) Ola a Ty kiedy masz wesele?:)
 
my idziemy 23 lipca, tylko chyba z racji tego wydatku odpuscimy sobie mazury i dopierow sierpniu na jakis weekend dluzszy gdzies pojedziemy...

a twoj ex fantastyczny jest:) nie no ma gest naprawde...
 
reklama
Witam ponownie tym razem płakac mi sie chce jakis czas temu pisałam, ze spotykam sie z kims miałam watpliwosci, ale pozbyłam sie ich pokochałam a wiecie co to juz koniec , nienawidze facetów siedze i rycze jest mi tak zle, pocieszcie bo zwariuje czuje sie okropnie, mam ogromnego doła :(
 
Do góry