reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
anulaws ale to pojechaliście i wróciliście pociągiem od razu? Ja też mam z kręgosłupem ja mam skrzywiony trochę w części lędźwiowej jakiś czas temu plasterki sobie przyczepiałam rozgrzewające ostatnio się unormowało. A co z twoim?
 
z moim ciężko wyczuć-teraz do neurochirurga będę szła bo ani zastrzyki ani tablety nie pomagaja.normuje się na chwilę i jak przy.... z znienacka to się zwijam z bólu.
do wrocka tak-jechalismy rano i wieczorem powrót a i tak 400 zł poszło z palcem w... i to jeden dzień bez żadnych rozrzutności itp
 
właśnie i te koszta pozwalają jedynie na wypad raz kiedyś.teraz tylko wakacje nad morzem i koniec na ten rok- chociaż planowany mamy Kraków na wrzesień ale wątpię. na morze mam odłożone-trochę mama mi dorzuci dla dziewczyn i tak jakoś sie ciąganie.
U nas leje jak diabli a jurto moi rodzice w góry jada na kilka dni:)
więc zapraszam do mnie bo sama będe z dziewczynkami-jakis grillek w deszczyk się zrobi hahahh:)
 
anulaws ja aż tak nie mam z kręgosłupem ale czasami naprawdę boli to ja Ci współczuję. Może jakiś młody rehabilitant by trochę mógł uśmierzyć ból ;-) kurcze ja też takie wypady robię z małym tylko bo ta kasa to szok. Ja nie mogę sobie pozwolić na wypad nad morze, domek nad morzem tydzień pobytu to przeszło miesięczna pensja chore. A oni teraz dywagacje w sejmie czy w niedziele zamknąć sklepy dla polityki prorodzinnej dla polityki prorodzinnej to niech do cholery zrobią godne warunki pracy a rodziny będą szczęśliwsze!!!! Jak słyszę o tych politykach to mnie szlak trafia, a ostatnio pokazywali jak występował minister pracy to z 10 posłów było na sali!!!!!
Ja też mam daleko Zielonej Góry :-(
 
Oj tam daleko daleko.wsiadacie w ciuchcie i jutro jesteście:) kurde wszystko o pieniądze się rozbija:(

jaimis młody rehabilitant hmmmm pewnie by pomógł:)
miłego wieczorku dziewczynki :***
 
reklama
anulaws no ta kasa a teraz jeszcze choróbsko doszło ja się wygrzebałam, a teraz mój mały załapał jak na fb pisałam, to ta pogoda ciepło zimno i tak na zmianę ja chcę ciepło!!!!
 
Do góry