reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

codziennie boli mnie głowa

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
35
Cześć,
jestem w piątym miesiącu ciąży i codziennie, od dwóch tygodni boli mnie głowa. Nie chce brac tabletek, jak sobie mogę ulżyć domowymi sposobami?
 
reklama
Rozwiązanie
okazało się, że pije za mało płynów i przez ciśnienie :(
teraz jak pogoda się troszkę poprawiła i zawsze mam przy sobie butelkę wody czuję się o niebo lepiej
może to głupie, ale są takie aplikacje, które przypominają o piciu wody, może spróbuj tego?
Jak ktoś nie ma w nawyku i pije tylko wtedy jak chce mu się pić to może to będzie ułatwienie
 
Mnie rowniez czesto boli w tej ciazy i okazalo sie ze w moim przypadku to od niskiego cisnienia. Pomaga mi spacer i mocna zielona herbata. Lekow przeciwbolowych nie polecam w wypadku gdy bol wystepuje codziennie. Jeszcze rozumiem gdy nagle wystepuje bardzo silny bol nie do wytrzymywania a nie lykanie proszkow codziennie. Bol jest oznaka naszego ciala ze cos jest nie tak i trzeba szukac rozwiazania a nie go maskowac.
 
reklama
Cześć,
jestem w piątym miesiącu ciąży i codziennie, od dwóch tygodni boli mnie głowa. Nie chce brac tabletek, jak sobie mogę ulżyć domowymi sposobami?
Miałam ten sam problem. Ja brałam Apap oraz smarowalam głowę maścią "kotek" stara ale sprawdzona. Można kupić na allegro :) być może pod inną nazwą.
 
reklama
okazało się, że pije za mało płynów i przez ciśnienie :(
teraz jak pogoda się troszkę poprawiła i zawsze mam przy sobie butelkę wody czuję się o niebo lepiej
 
Rozwiązanie
Do góry